🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Tibava · SK
Pivnica Tibava s.r.o.
IČO35767821DIČ2020244160IČ DPHSK2020244160NACE1102 · Výroba hroznového vínaEST.1999 · 27r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 312 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.5mil. €
↗ +8.1% YoY
EBITDA · 2024
363k €
Čistý zisk · 2024
5 762 €
Aktíva spolu
3.59mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
18
Σ 463k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
312 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pivnica Tibava s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.5 mil. € | 363k € | 5 762 € | 3.59 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.31 mil. € | 367k € | -877 € | 3.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.29 mil. € | 392k € | 3 846 € | 3.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.21 mil. € | 386k € | 5 857 € | 3.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.48 mil. € | 458k € | 73k € | 2.9 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.50 M € | 2.31 M € | 2.29 M € | 2.21 M € | 2.48 M € | 2.14 M € |
| EBITDA | 363 tis. € | 367 tis. € | 392 tis. € | 386 tis. € | 458 tis. € | 491 tis. € |
| EBITDA marža | 14.5 % | 15.9 % | 17.1 % | 17.4 % | 18.5 % | 23 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | -877 € | 4 tis. € | 6 tis. € | 73 tis. € | 116 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.59 M € | 3.34 M € | 3.11 M € | 3.12 M € | 2.90 M € | 2.91 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-03-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2718/11 | 304k € |
| 2011-10-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Dodatok č. 2 k zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.KE00093 | 304k € |
| — | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2228/10 | 195k € |
| 2012-03-22 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2756/11 | 158k € |
| 2021-12-20 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 86/2021/VI | 101k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Kamil Červenka
KČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kamil Červenka
KČ
Konateľ
Kamil Červenka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Kamil Červenka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-31 | 2022-08-30 |
| Kamil Červenka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-11-11 | 2022-08-30 |
| Vladimír Šebesta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-11-11 | 2004-12-13 |
| Kamil Červenka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-23 | 2003-11-10 |
| Kamil Červenka | Konateľ | 2001-07-23 | 2022-05-19 |
| Vladimír Šebesta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-23 | 2003-11-10 |
| Vladimír Šebesta | Konateľ | 2001-06-01 | 2004-10-25 |
| Vladimír Šebesta | Konateľ | 2001-06-01 | 2004-12-13 |
| Renáta Červenková | Konateľ | 2000-05-18 | 2001-05-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Pivnica Tibava s.r.o.RPO
Sídlo
210
Vznik
1999-06-16 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35767821RPO
DIČ
2020244160FS
IČ DPH
SK2020244160 · aktívneFS
NACE
1102 · Výroba hroznového vína
NUTS región
Košický kraj
Obec
Tibava
Krajina
SK
IBAN
SK8711000000002624252555FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35767821/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35767821/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35767821", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.