SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LOVRANT TRANSPORT, s.r.o.

  • IČO35936681
  • DIČ2022006107
  • IČ DPHSK2022006107
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 329k € Zisk -2 068 €
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
329k €
↗ +0.2% YoY
EBITDA · 2024
25k €
Čistý zisk · 2024
-2 068 €
Aktíva spolu
72k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 120k 239k 362k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 329k € 25k € -2 068 € 72k € RUZ závierka
2023 328k € 53k € 15k € 130k € RUZ závierka
2022 309k € 25k € 2 495 € 199k € RUZ závierka
2021 289k € 37k € 6 093 € 242k € RUZ závierka
2020 298k € 22k € 7 444 € 234k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby329 tis. €328 tis. €309 tis. €289 tis. €298 tis. €314 tis. €
EBITDA25 tis. €53 tis. €25 tis. €37 tis. €22 tis. €14 tis. €
EBITDA marža7.6 %16.3 %8 %12.8 %7.2 %4.3 %
Čistý zisk-2 tis. €15 tis. €2 tis. €6 tis. €7 tis. €-2 tis. €
Aktíva spolu72 tis. €130 tis. €199 tis. €242 tis. €234 tis. €182 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Lovrant ml.
Od 2022-10-26
JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Lovrant st.
Od 2022-05-23
RL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Lovrant
Od 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Lovrant Konateľ 2005-05-20
Jozef Lovrant Konateľ 2005-05-20
Richard Lovrant Konateľ 2005-05-20
Jozef Lovrant Konateľ 2005-05-20 2017-06-23
Jozef Lovrant ml. Konateľ 2005-05-20 2017-06-23
Jozef Lovrant ml. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-20 2022-10-25
Jozef Lovrant st. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-20 2022-05-22
Richard Lovrant Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-20 2022-05-22
Richard Lovrant Konateľ 2005-05-20 2017-06-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LOVRANT TRANSPORT, s.r.o.RPO
Sídlo
Margarétová 2693/2
Vznik
2005-05-20 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35936681RPO
DIČ
2022006107FS
IČ DPH
SK2022006107 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
IBAN
AT683303800000010256FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany Dohoda číslo 20/18/54E/506 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LOVRANT TRANSPORT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35936681/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35936681/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35936681",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →