SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JS Capital Management, s. r. o.
- IČO35903601
- DIČ2021892312
- IČ DPHSK2021892312
- LEI097900CAH10000247635
- NACE5210 · Skladovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Skladovanie.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2024
-149k €
Čistý zisk · 2024
-3.13mil. €
Aktíva spolu
86.17mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
47 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -149k € | -3.13 mil. € | 86.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -144k € | -2.38 mil. € | 66.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -125k € | -995k € | 58.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 480 € | -189k € | -3.43 mil. € | 53.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 10k € | -136k € | -537k € | 55 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | 480 € | 10 tis. € | 17 tis. € |
| EBITDA | -149 tis. € | -144 tis. € | -125 tis. € | -189 tis. € | -136 tis. € | -60 tis. € |
| EBITDA marža | — | — | — | -39309 % | -1296.2 % | -356.3 % |
| Čistý zisk | -3.13 M € | -2.38 M € | -995 tis. € | -3.43 M € | -537 tis. € | -175 tis. € |
| Aktíva spolu | 86.17 M € | 66.15 M € | 58.49 M € | 53.77 M € | 55.00 M € | 12.40 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Branislav Strapek
BS
Konateľ
Branislav Strapek
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Miklovic
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Jančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-24 | 2008-06-25 |
| Róbert Miklovic | Konateľ | 2008-06-24 | 2017-01-23 |
| Róbert Miklovic | Konateľ | 2008-06-24 | 2016-11-07 |
| Peter Jančík | Konateľ | 2008-06-12 | 2008-06-24 |
| Peter Jančík | Konateľ | 2008-06-12 | 2008-06-25 |
| Alexander Novák | Konateľ | 2004-10-13 | 2008-06-23 |
| Alexander Novák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-13 | 2008-06-23 |
| Alexander Novák | Konateľ | 2004-10-13 | 2008-06-12 |
| Ing. Jozef Hrivnák | Konateľ | 2004-10-13 | 2008-06-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
JS Capital Management, s. r. o.RPO
Sídlo
Zochova 3
Vznik
2004-10-13 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35903601RPO
DIČ
2021892312FS
IČ DPH
SK2021892312 · aktívneFS
LEI
097900CAH10000247635GLEIF
NACE
5210 · Skladovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002625832375FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JS Capital Management, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35903601/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35903601/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35903601", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →