AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Across Finance, a.s.
- IČO35887753
- DIČ2021845452
- IČ DPHSK2021845452
- LEI097900BHLV0000090737
- NACE7020
Akciová spoločnosť, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
47k €
Zisk 2.89 mil. €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
47k €
↗ +200.9% YoY
EBITDA · 2024
-2.98mil. €
Čistý zisk · 2024
2.89mil. €
Aktíva spolu
332.53mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
47 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 47k € | -2.98 mil. € | 2.89 mil. € | 332.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 16k € | -2.82 mil. € | 654k € | 256.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 39k € | -4.76 mil. € | 2.75 mil. € | 223.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -1.59 mil. € | 415k € | 211.87 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1 860 € | -62k € | 146k € | 218.75 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 47 tis. € | 16 tis. € | 39 tis. € | — | 2 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA | -2.98 M € | -2.82 M € | -4.76 M € | -1.59 M € | -62 tis. € | 837 tis. € |
| EBITDA marža | -6353.3 % | -18112.6 % | -12298 % | — | -3344.5 % | 3202 % |
| Čistý zisk | 2.89 M € | 654 tis. € | 2.75 M € | 415 tis. € | 146 tis. € | 174 tis. € |
| Aktíva spolu | 332.53 M € | 256.12 M € | 223.61 M € | 211.87 M € | 218.75 M € | 178.78 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Člen dozorného orgánu
Mária Rusnáková
IA
Predseda predstavenstva
Ing. Adam Jášek, MSc.
BS
Člen dozorného orgánu
Branislav Strapek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Veronika Strapeková | Člen dozorného orgánu | 2021-04-28 | — |
| Ing. Július Strapek | podpredseda | 2016-09-21 | — |
| Keren Fay Zahymsky | Člen dozorného orgánu | 2021-11-19 | 2024-07-08 |
| Keren Fay Zahymsky | Člen dozorného orgánu | 2021-11-19 | 2024-05-31 |
| Pavol Záhymský | Člen predstavenstva | 2021-11-19 | 2024-07-08 |
| Pavol Záhymský | Člen predstavenstva | 2021-11-19 | 2024-05-31 |
| Pavol Záhymský | Člen dozorného orgánu | 2019-05-30 | 2021-11-18 |
| Pavol Záhymský | Člen dozorného orgánu | 2019-05-30 | 2022-02-09 |
| Branislav Strapek | Člen dozorného orgánu | 2018-04-27 | 2021-04-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
Across Finance, a.s.RPO
Sídlo
Zochova 3
Vznik
2004-05-28 · 22 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35887753RPO
DIČ
2021845452FS
IČ DPH
SK2021845452 · aktívneFS
LEI
097900BHLV0000090737GLEIF
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2911000000002824817880FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Across Finance, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35887753/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35887753/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35887753", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →