🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava · SK

RESIDENCE a.s.

IČO35861312DIČ2021734814IČ DPHSK2021734814NACE4712EST.2003 · 23r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · D · 41/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaD · 41/100
D
41/100
Zvýšené riziko · odporúčaný rozšírený monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4 625 €
↗ +18.0% YoY
EBITDA · 2024
-2 341 €
Čistý zisk · 2024
-4 139 €
Aktíva spolu
14.21mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 41/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 51k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
41 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RESIDENCE a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 182k 363k 550k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4 625 € -2 341 € -4 139 € 14.21 mil. € RUZ závierka
2023 3 921 € 666 € -792 € 14.21 mil. € RUZ závierka
2022 1 875 € -4 853 € -652 € 14.26 mil. € RUZ závierka
2021 500k € 252k € 213k € 14.46 mil. € RUZ závierka
2020 500k € 493k € 388k € 14.53 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5 tis. €4 tis. €2 tis. €500 tis. €500 tis. €
EBITDA-2 tis. €666 €-5 tis. €252 tis. €493 tis. €2 tis. €
EBITDA marža-50.6 %17 %-258.8 %50.4 %98.5 %
Čistý zisk-4 tis. €-792 €-652 €213 tis. €388 tis. €365 €
Aktíva spolu14.21 M €14.21 M €14.26 M €14.46 M €14.53 M €14.22 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AD
člen
Adriana Dunajčíková
Od 2007-04-30
RR
predseda
Roman Ruhig
Od 2007-04-30
JS
člen
JUDr. Stanislav Melišek
Od 2005-09-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lívia Buhuniczká Člen dozorného orgánu 2005-09-02
Ing. Silvia Belošicová Člen dozorného orgánu 2003-07-08
Melánia Kesegová Člen dozorného orgánu 2003-07-08
Tibor Hamar člen 2005-09-02 2007-04-30
Tibor Hamar člen 2005-09-02 2007-05-11
Ingrid Čechová Predstavenstvo 2003-07-08 2005-09-02
Ingrid Čechová Predstavenstvo 2003-07-08 2005-12-15
Ing. Silvia Belošicová Člen dozorného orgánu 2003-07-08 2022-05-23
Melánia Kesegová Člen dozorného orgánu 2003-07-08 2022-05-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RESIDENCE a.s.RPO
Sídlo
Malé Pálenisko 11
Vznik
2003-07-08 · 23 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35861312RPO
DIČ
2021734814FS
IČ DPH
SK2021734814 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7583300000002501338228FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35861312/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35861312/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35861312",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.