🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · SK
ERS Holding, spol. s r.o.
IČO35702982DIČ2020332039IČ DPHSK2020332039NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.1996 · 30r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 34/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 127 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 34/100
E
34/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
32k €
↘ -43.3% YoY
EBITDA · 2024
-20k €
Čistý zisk · 2024
-31k €
Aktíva spolu
27.09mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 878 €
Kredit
E· 34/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
682k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
127 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
34 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ERS Holding, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32k € | -20k € | -31k € | 27.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 57k € | 367k € | -36k € | 27.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 44k € | 22k € | -828k € | 25.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 121k € | 406k € | 534 € | 27.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 38k € | 404k € | -1 618 € | 27.03 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 32 tis. € | 57 tis. € | 44 tis. € | 121 tis. € | 38 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA | -20 tis. € | 367 tis. € | 22 tis. € | 406 tis. € | 404 tis. € | 217 tis. € |
| EBITDA marža | -61 % | 646 % | 51.3 % | 335.3 % | 1067.2 % | 613.4 % |
| Čistý zisk | -31 tis. € | -36 tis. € | -828 tis. € | 534 € | -2 tis. € | -181 tis. € |
| Aktíva spolu | 27.09 M € | 27.15 M € | 25.98 M € | 27.02 M € | 27.03 M € | 26.09 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-13 | Mesto Senec | nájom časti parcely č. 2371/1 | 878 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Roman Ruhig
RR
Konateľ
Roman Ruhig
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Roman Ruhig
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Roman Ruhig | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-14 | 2017-05-18 |
| JUDr. Stanislav Melišek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-04 | 2017-05-18 |
| Melánia Kesegová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-04 | 2017-05-18 |
| Peter Paták | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-04 | 2004-08-13 |
| Roman Ruhig | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-04 | 2004-08-13 |
| Tibor Hamar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-04 | 2007-05-18 |
| JUDr. Stanislav Melišek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-29 | 2000-04-03 |
| Melánia Kesegová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-29 | 2000-04-03 |
| Peter Paták | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-29 | 2000-04-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2017-11-10
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. so sídlom Štefánikova 27, 814 99 Bratislava, IČO: 00 682 420, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: ERS Holding, spol. s.r.o. so sídlom Šamorínska 10, 821 06 Bratislava mestská časť Podunajské Biskupice, IČO: 35 702 982,
bankruptcy
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ERS Holding, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Šamorínska 10
Vznik
1996-11-13 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35702982RPO
DIČ
2020332039FS
IČ DPH
SK2020332039 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Krajina
SK
IBAN
SK7683300000002101341444FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35702982/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35702982/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35702982", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.