SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SPEKTRUM REAL, s.r.o.
- IČO35827025
- DIČ2021606972
- IČ DPHSK2021606972
- NACE6831 · Realitné kancelárie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava 1, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
300 €
Zisk 9 161 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
300 €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
9 161 €
Aktíva spolu
392k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 24k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
12 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300 € | 14k € | 9 161 € | 392k € | RUZ závierka |
| 2024 | 300 € | 6 302 € | 894 € | 549k € | RUZ závierka |
| 2023 | 300 € | 4 453 € | -1 150 € | 555k € | RUZ závierka |
| 2022 | 300 € | 11k € | -1 374 € | 572k € | RUZ závierka |
| 2021 | 300 € | -4 400 € | -17k € | 576k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 300 € | 300 € | 300 € | 300 € | 300 € | 2 tis. € |
| EBITDA | 14 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | 11 tis. € | -4 tis. € | 114 tis. € |
| EBITDA marža | 4554.7 % | 2100.7 % | 1484.3 % | 3657.3 % | -1466.7 % | 5848 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 894 € | -1 tis. € | -1 tis. € | -17 tis. € | 85 tis. € |
| Aktíva spolu | 392 tis. € | 549 tis. € | 555 tis. € | 572 tis. € | 576 tis. € | 595 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eva Majská, PhD.
IE
Konateľ
Ing. Eva Majská, PhD.
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Braňo Prieložný
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Eva Šebová Majská, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-04-12 | 2022-11-07 |
| Mgr. Braňo Prieložný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-11 | 2022-11-07 |
| Ing. Eva Majská, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-24 | 2012-04-11 |
| Ing. Eva Majská | Konateľ | 2001-12-11 | 2007-03-23 |
| Ing. Eva Majská, PhD. | Konateľ | 2001-12-11 | 2012-04-11 |
| Ing. Eva Šebová Majská, PhD. | Konateľ | 2001-12-11 | 2017-06-01 |
| JUDr. Dušan Kollár | Konateľ | 2001-12-11 | 2004-04-08 |
| JUDr. Dušan Kollár | Konateľ | 2001-11-15 | 2003-12-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Eva Majská
Braňo Prieložný
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SPEKTRUM REAL, s.r.o.RPO
Sídlo
Červeňova 28
Vznik
2001-12-11 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35827025RPO
DIČ
2021606972FS
IČ DPH
SK2021606972 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava 1
Krajina
SK
IBAN
SK7711000000002621735391FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-06-02 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 268k € |
| 2012-04-03 | Ministerstvo kultúry SR | Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu MK SR č. MK-5553/2012/1.1 | 33k € |
| 2025-08-13 | Železnice Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 24k € |
| 2016-07-15 | Štátne lesy Tatranského národného parku | Zmluva o zriadení vecného bremena č. 535/N/2016 | 220 € |
| 2016-02-15 | Ministerstvo hospodárstva SR | Dohoda o zániku záväzku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SPEKTRUM REAL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35827025/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35827025/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35827025", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →