AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 COMAX - TT, a.s.
- IČO36238147
- DIČ2020165422
- IČ DPHSK2020165422
- NACE3514 · Predaj elektriny
Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Predaj elektriny, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.17 mil. €
Zisk 262k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.17mil. €
↘ -5.3% YoY
EBITDA · 2025
396k €
Čistý zisk · 2025
262k €
Aktíva spolu
2.17mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
42 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.17 mil. € | 396k € | 262k € | 2.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.3 mil. € | 444k € | 322k € | 2.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.01 mil. € | 380k € | 260k € | 2.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.79 mil. € | 380k € | 263k € | 2.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.08 mil. € | 344k € | 239k € | 2.1 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.17 M € | 2.30 M € | 2.01 M € | 3.79 M € | 2.08 M € | 2.02 M € |
| EBITDA | 396 tis. € | 444 tis. € | 380 tis. € | 380 tis. € | 344 tis. € | 199 tis. € |
| EBITDA marža | 18.2 % | 19.3 % | 18.9 % | 10 % | 16.5 % | 9.9 % |
| Čistý zisk | 262 tis. € | 322 tis. € | 260 tis. € | 263 tis. € | 239 tis. € | 124 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.17 M € | 2.14 M € | 2.01 M € | 2.12 M € | 2.10 M € | 1.84 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Predseda predstavenstva
Ing. Anna Sorádová
IM
Člen predstavenstva
Ing. Matúš Sorád
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Eva Majská, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľubica Fodreková | Člen dozorného orgánu | 2023-02-25 | — |
| Ing. Mgr. Erik Majský | Člen dozorného orgánu | 2023-02-25 | — |
| Ing. Eva Majská, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2021-12-09 | 2023-04-13 |
| Ing. Eva Majská, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2021-12-09 | 2023-02-24 |
| Ing. Jozef Majský, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2021-12-09 | 2023-02-24 |
| Ing. Jozef Majský, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2021-12-09 | 2023-04-13 |
| Ing. Mgr. Erik Majský | Člen dozorného orgánu | 2021-12-09 | 2023-04-13 |
| Ing. Mgr. Erik Majský | Člen dozorného orgánu | 2021-12-09 | 2023-02-24 |
| Ing. Dušan Gašparík | predseda predstavenstva | 2019-05-15 | 2026-03-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Eva Majská
Erik Majský
Jozef Majský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
COMAX - TT, a.s.RPO
Sídlo
Coburgova 84
Vznik
2000-06-28 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36238147RPO
DIČ
2020165422FS
IČ DPH
SK2020165422 · aktívneFS
NACE
3514 · Predaj elektriny
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
Web
IBAN
SK1811000000002627804773FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-01-28 | MH Teplárenský holding, a.s. | DODATOK č.13 K Zmluve o dielo č. RSE/25/06N uzatvorenej dňa 12.12.2006 v znení neskorších dodatkov | 0 € |
| 2026-01-15 | Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava | Odvádzanie vôd u povrchového odtoku | 0 € |
| 2023-02-15 | MH Teplárenský holding, a.s. | DODATOK č.12 K Zmluve o dielo č. RSE/25/06N uzatvorenej medzi spoločnosťou COMAX-TT, a.s. a spoločnosťou MH Teplárenský holding, a.s. | 0 € |
| 2023-01-20 | Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, 917 02 Trnava 2 | Odvádzanie vôd z povrchového odtoku | 0 € |
| 2020-12-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava | Dodatok č. 1 k DOHODE číslo: 20/08/54E/3371 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COMAX - TT, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36238147/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36238147/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36238147", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →