SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ZISTRO, spol. s r.o.
- IČO35716045
- DIČ2020267315
- IČ DPHSK2020267315
- NACE7111 · Architektonické čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Architektonické čin..
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
129k €
Zisk -20k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
129k €
↗ +15.8% YoY
EBITDA · 2025
8 948 €
Čistý zisk · 2025
-20k €
Aktíva spolu
676k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
23 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129k € | 8 948 € | -20k € | 676k € | RUZ závierka |
| 2024 | 111k € | 3 191 € | -26k € | 674k € | RUZ závierka |
| 2023 | 137k € | 32k € | 3 396 € | 648k € | RUZ závierka |
| 2022 | 126k € | -17k € | -43k € | 638k € | RUZ závierka |
| 2021 | 235k € | 31k € | 1 382 € | 779k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 129 tis. € | 111 tis. € | 137 tis. € | 126 tis. € | 235 tis. € | 178 tis. € |
| EBITDA | 9 tis. € | 3 tis. € | 32 tis. € | -17 tis. € | 31 tis. € | 28 tis. € |
| EBITDA marža | 6.9 % | 2.9 % | 23.5 % | -13.7 % | 13.3 % | 15.5 % |
| Čistý zisk | -20 tis. € | -26 tis. € | 3 tis. € | -43 tis. € | 1 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 676 tis. € | 674 tis. € | 648 tis. € | 638 tis. € | 779 tis. € | 770 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Horváth
MH
Konateľ
Michal Horváth
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Horváth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-24 | 2009-08-03 |
| Michal Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-01-24 | 2003-06-23 |
| Michal Horváth | Konateľ | 2000-01-24 | 2003-06-23 |
| Michal Horváth | Konateľ | 1999-12-06 | 2009-08-03 |
| Michal Horváth | Konateľ | 1999-12-06 | 2009-09-21 |
| Michal Horváth | Konateľ | 1999-12-06 | 2022-05-23 |
| Ing. František Hirner | Konateľ | 1997-04-21 | 2000-01-23 |
| Ing. Marián Horváth | Konateľ | 1997-04-21 | 2000-01-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ZISTRO, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Ventúrska 18
Vznik
1997-04-21 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35716045RPO
DIČ
2020267315FS
IČ DPH
SK2020267315 · aktívneFS
NACE
7111 · Architektonické čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1611110000001699052019FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZISTRO, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35716045/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35716045/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35716045", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →