SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 ICT AUTO FRANCE, spol. s r.o.

  • IČO31363296
  • DIČ2020336582
  • IČ DPHSK2020336582
  • LEI097900CAKA0000219874
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 590k € Zisk -16k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
590k €
↘ -4.4% YoY
EBITDA · 2025
209k €
Čistý zisk · 2025
-16k €
Aktíva spolu
6.09mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 23 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 227k 454k 688k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 590k € 209k € -16k € 6.09 mil. € RUZ závierka
2024 617k € 133k € -33k € 5.87 mil. € RUZ závierka
2023 626k € 159k € 95k € 5.74 mil. € RUZ závierka
2022 621k € 134k € -1 215 € 5.24 mil. € RUZ závierka
2021 566k € 313k € 151k € 5.2 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby590 tis. €617 tis. €626 tis. €621 tis. €566 tis. €533 tis. €
EBITDA209 tis. €133 tis. €159 tis. €134 tis. €313 tis. €224 tis. €
EBITDA marža35.4 %21.6 %25.5 %21.6 %55.2 %42 %
Čistý zisk-16 tis. €-33 tis. €95 tis. €-1 tis. €151 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu6.09 M €5.87 M €5.74 M €5.24 M €5.20 M €5.15 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MH
Konateľ
Michal Horváth
Od 2005-11-16
IM
Konateľ
Ing. Marián Horváth
Od 2001-08-27
IA
Konateľ
Ing. Anna Matusová
Od 2002-01-18
Do 2004-01-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Anna Matusová Konateľ 2001-11-22 2005-11-16
Ing. Anna Matusová Konateľ 2001-11-22 2005-11-22
Ing. Marián Horváth Konateľ 2001-09-18 2004-01-29
Ing. Marián Horváth Konateľ 2001-08-27 2022-05-23
Ing. Alojz Horváth Konateľ 1999-08-27 2002-01-17
Ing. Pavol Frühwald Konateľ 1999-08-27 2002-01-17
Ing. Ján Vilhan Konateľ 1995-11-07 1999-08-26
Ing. Pavol Frúhwald Konateľ 1995-05-15 1999-08-26
Ing. Igor Lichnovský Konateľ 1993-12-14 1995-11-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ICT AUTO FRANCE, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Ventúrska 18
Vznik
1993-12-14 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31363296RPO
DIČ
2020336582FS
IČ DPH
SK2020336582 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000219874GLEIF
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3711110000001156422001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-01-20 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky Dodatok č. 1 k zmluve o nájme nebytových priestorov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ICT AUTO FRANCE, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31363296/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31363296/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31363296",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →