AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Druhá strategická, a.s.

  • IČO35705027
  • DIČ2020969456
  • IČ DPHSK2020969456
  • NACE7020

Akciová spoločnosť, registrovaná 1996, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
85k €
↗ +11.9% YoY
EBITDA · 2024
22.56mil. €
Čistý zisk · 2024
19.17mil. €
Aktíva spolu
15.39mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 161k 321k 487k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 85k € 22.56 mil. € 19.17 mil. € 15.39 mil. € RUZ závierka
2023 76k € -1000k € -1.08 mil. € 23.93 mil. € RUZ závierka
2022 74k € 117k € -76k € 24.92 mil. € RUZ závierka
2021 240k € -10.47 mil. € -10.63 mil. € 25.38 mil. € RUZ závierka
2020 443k € -3.08 mil. € -4.02 mil. € 35.16 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby85 tis. €76 tis. €74 tis. €240 tis. €443 tis. €283 tis. €
EBITDA22.56 M €-1 000 tis. €117 tis. €-10.47 M €-3.08 M €-693 tis. €
EBITDA marža26540.3 %-1316.4 %157.2 %-4372.6 %-695.3 %-245 %
Čistý zisk19.17 M €-1.08 M €-76 tis. €-10.63 M €-4.02 M €-785 tis. €
Aktíva spolu15.39 M €23.93 M €24.92 M €25.38 M €35.16 M €37.44 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DP
Člen dozorného orgánu
Dana Papová
Od 2024-06-21
IL
Člen dozorného orgánu
Ing. Ladislav Prvák
Od 2024-06-21
MJ
Predseda predstavenstva
Mgr. Juraj Široký, MBA
Od 2022-06-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Katarína Csudaiová Člen dozorného orgánu 2021-07-14
Ing. Adriana Matysová Člen dozorného orgánu 2021-07-14 2024-06-20
Ing. Adriana Matysová Člen dozorného orgánu 2021-07-14 2024-07-01
Ing. Martin Naď Člen dozorného orgánu 2021-07-14 2024-06-20
Ing. Martin Naď Člen dozorného orgánu 2021-07-14 2024-07-01
Ing. Martin Naď Člen dozorného orgánu 2020-10-16 2021-07-13
Ing. Martin Naď Člen dozorného orgánu 2020-10-16 2021-09-03
Ing. Adriana Matysová člen predstavenstva 2019-06-21 2021-09-03
Ing. Adriana Matysová člen predstavenstva 2019-06-21 2021-02-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Druhá strategická, a.s.RPO
Sídlo
Trnavská cesta 27/B
Vznik
1996-12-13 · 30 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35705027RPO
DIČ
2020969456FS
IČ DPH
SK2020969456 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002623768832FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Druhá strategická, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35705027/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35705027/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35705027",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →