AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 POLYMEA, a.s.
- IČO31322379
- DIČ2020318707
- IČ DPHSK2020318707
- NACE6832 · Správa nehnuteľností
Akciová spoločnosť, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
840 €
Zisk 269 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
840 €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2025
-6 666 €
Čistý zisk · 2025
269 €
Aktíva spolu
371k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
58 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 840 € | -6 666 € | 269 € | 371k € | RUZ závierka |
| 2024 | 840 € | 259k € | 206k € | 752k € | RUZ závierka |
| 2023 | 840 € | -36k € | -38k € | 433k € | RUZ závierka |
| 2022 | 31k € | -4 609 € | -8 010 € | 458k € | RUZ závierka |
| 2021 | 66k € | 42k € | 32k € | 456k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 840 € | 840 € | 840 € | 31 tis. € | 66 tis. € | 54 tis. € |
| EBITDA | -7 tis. € | 259 tis. € | -36 tis. € | -5 tis. € | 42 tis. € | 38 tis. € |
| EBITDA marža | -793.6 % | 30844 % | -4233.1 % | -14.7 % | 64.4 % | 70.4 % |
| Čistý zisk | 269 € | 206 tis. € | -38 tis. € | -8 tis. € | 32 tis. € | 31 tis. € |
| Aktíva spolu | 371 tis. € | 752 tis. € | 433 tis. € | 458 tis. € | 456 tis. € | 418 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DP
Člen dozorného orgánu
Dana Papová
MJ
Člen dozorného orgánu
Mgr. Juraj Široký
MK
Člen dozorného orgánu
Mgr. Katarína Csudaiová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Šnegoň | Predseda predstavenstva | 2021-06-23 | — |
| Ing. Martin Naď | Člen dozorného orgánu | 2020-07-01 | 2024-06-21 |
| Ing. Martin Naď | Člen dozorného orgánu | 2020-07-01 | 2024-07-11 |
| Ing. Adriana Matysová | Člen dozorného orgánu | 2019-06-21 | 2020-08-18 |
| Ing. Adriana Matysová | Člen dozorného orgánu | 2019-06-21 | 2020-06-30 |
| Mgr. Juraj Široký | Člen dozorného orgánu | 2019-06-21 | 2024-07-11 |
| Mgr. Juraj Široký | Člen dozorného orgánu | 2019-06-21 | 2024-06-21 |
| Mgr. Katarína Csudaiová | Člen dozorného orgánu | 2019-06-21 | 2024-06-21 |
| Mgr. Katarína Csudaiová | Člen dozorného orgánu | 2019-06-21 | 2024-07-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
POLYMEA, a.s.RPO
Sídlo
Priemyselná 6
Vznik
1992-05-01 · 34 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31322379RPO
DIČ
2020318707FS
IČ DPH
SK2020318707 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK9111000000002628768997FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-03-31 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Dohoda o ukončení príkaznej zmluvy | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
POLYMEA, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31322379/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31322379/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31322379", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →