SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MEDIKAMENT, spol. s r.o.

  • IČO34150935
  • DIČ2021300809
  • IČ DPHSK2021300809
  • NACE4773 · Lekárne

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Boleráz, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.06mil. €
↘ -6.4% YoY
EBITDA · 2025
-26k €
Čistý zisk · 2025
-37k €
Aktíva spolu
240k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 64 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 461k 922k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.06 mil. € -26k € -37k € 240k € RUZ závierka
2024 1.13 mil. € -2 769 € -15k € 283k € RUZ závierka
2023 1.09 mil. € -35k € -43k € 274k € RUZ závierka
2022 1.08 mil. € -4 601 € -12k € 306k € RUZ závierka
2021 1.27 mil. € 1 402 € -5 141 € 394k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.06 M €1.13 M €1.09 M €1.08 M €1.27 M €1.35 M €
EBITDA-26 tis. €-3 tis. €-35 tis. €-5 tis. €1 tis. €33 tis. €
EBITDA marža-2.4 %-0.2 %-3.2 %-0.4 %0.1 %2.5 %
Čistý zisk-37 tis. €-15 tis. €-43 tis. €-12 tis. €-5 tis. €21 tis. €
Aktíva spolu240 tis. €283 tis. €274 tis. €306 tis. €394 tis. €363 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Michaela Balážová
Od 2022-05-18
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhMr. Mária Balážová
Od 2022-05-18
PM
Konateľ
PhMr. Mária Balážová
Od 2022-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Michaela Balážová Konateľ 2006-06-06
Mgr. Michaela Balážová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-01-25 2022-05-17
PhMr. Mária Balážová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-01-25 2022-05-17
PhMr. Mária Balážová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-10 2013-01-24
Andrej Polák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-06-12 2000-10-09
Doc. Ing. Jarmila Šalgovičová, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-06-12 2000-10-09
PhMr. Mária Balážová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-06-12 2000-10-09
Sidónia Bachratá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-06-12 2000-10-09
Andrej Polák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-11-10 1998-06-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Mária Balážová
od 2017-07-28
Michaela Balážová
od 2017-07-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MEDIKAMENT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
589
Vznik
1996-11-27 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34150935RPO
DIČ
2021300809FS
IČ DPH
SK2021300809 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Boleráz
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002629230320FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-12-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-16 Centrum pre deti a rodiny Trnava Darovacia zmluva 1 000 €
2025-12-19 Stredisko sociálnej starostlivosti Dodatok č. 7 k zmluve o nájme nebytových priestorov č. 117 v znení neskorších dodatkov 0 €
2025-11-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-01-02 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-12-22 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEDIKAMENT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34150935/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34150935/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34150935",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →