SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CLEOPATRA COMPANY, s.r.o.

  • IČO34123377
  • DIČ2020529005
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 5 563 € Zisk 757 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5 563 €
↘ -38.3% YoY
EBITDA · 2025
1 253 €
Čistý zisk · 2025
757 €
Aktíva spolu
16k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3k 7k 10k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5 563 € 1 253 € 757 € 16k € RUZ závierka
2024 9 023 € 3 329 € 2 830 € 9 042 € RUZ závierka
2023 5 033 € 715 € 496 € 7 126 € RUZ závierka
2022 8 323 € 709 € 511 € 7 683 € RUZ závierka
2021 5 954 € 28k € 13k € 40k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6 tis. €9 tis. €5 tis. €8 tis. €6 tis. €3 tis. €
EBITDA1 tis. €3 tis. €715 €709 €28 tis. €-6 tis. €
EBITDA marža22.5 %36.9 %14.2 %8.5 %473.1 %-186.7 %
Čistý zisk757 €3 tis. €496 €511 €13 tis. €-23 tis. €
Aktíva spolu16 tis. €9 tis. €7 tis. €8 tis. €40 tis. €21 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Abdullatif Rumaih
Od 2022-05-18
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Pečenacký
Od 2022-05-18
Konateľ
Ing. Ľubomír Pečenacký
Od 2006-11-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Abdullatif Rumaih Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-28 2022-05-17
Abdullatif Alromaih Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-23 2006-12-27
Ing. Ľubomír Pečenacký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-23 2022-05-17
Abdullatif Alromaih Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-16 2006-11-22
Abdullatif Alromaih Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-06-22 1999-03-15
Ing. Ľubomír Pečenacký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-06-22 2006-11-22
Ing. Ľubomír Pečenacký Konateľ 1995-06-22 2006-11-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CLEOPATRA COMPANY, s.r.o.RPO
Sídlo
Winterova 74
Vznik
1995-06-22 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34123377RPO
DIČ
2020529005FS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-11-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda o ukončení dohody č. 20/06/54E/99 zo dňa 23.04.2020 0 €
2020-05-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
2020-04-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CLEOPATRA COMPANY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34123377/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34123377/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34123377",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →