SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PALOMA PLUS, s.r.o.

  • IČO34107436
  • DIČ2020397137
  • IČ DPHSK2020397137
  • NACE4636 · Veľkoobch.s cukrom,čok.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s cukrom,čok., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 5.44 mil. € Zisk 109k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5.44mil. €
↘ -1.2% YoY
EBITDA · 2024
185k €
Čistý zisk · 2024
109k €
Aktíva spolu
3.64mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5.44 mil. € 185k € 109k € 3.64 mil. € RUZ závierka
2023 5.51 mil. € 282k € 172k € 3.63 mil. € RUZ závierka
2022 4.42 mil. € 154k € 114k € 3.77 mil. € RUZ závierka
2021 3.89 mil. € 86k € 75k € 3.65 mil. € RUZ závierka
2020 3.93 mil. € 109k € 10k € 3.49 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5.44 M €5.51 M €4.42 M €3.89 M €3.93 M €4.28 M €
EBITDA185 tis. €282 tis. €154 tis. €86 tis. €109 tis. €97 tis. €
EBITDA marža3.4 %5.1 %3.5 %2.2 %2.8 %2.3 %
Čistý zisk109 tis. €172 tis. €114 tis. €75 tis. €10 tis. €51 tis. €
Aktíva spolu3.64 M €3.63 M €3.77 M €3.65 M €3.49 M €3.52 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Moravčík
Od 2022-05-18
IP
Konateľ
Ing. Pavol Moravčík
Od 1999-06-23
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Moravčík
Od 2006-11-22
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Pavol Moravčík Konateľ 1999-06-23 2006-11-21
Ing. Pavol Moravčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-06-23 2006-11-21
Ing. Rudolf Paninár Konateľ 1998-12-03 1999-06-22
Ing. Pavol Moravčík Konateľ 1994-09-12 1999-06-22

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PALOMA PLUS, s.r.o.RPO
Sídlo
E. Belluša 6936/12
Vznik
1994-09-12 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34107436RPO
DIČ
2020397137FS
IČ DPH
SK2020397137 · aktívneFS
NACE
4636 · Veľkoobch.s cukrom,čok.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK2402000000002998541212FS
Bankové účty
8 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-12-01 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-01 Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi Zmluva o zabezpečení služieb v odpadovom hospodárstve 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PALOMA PLUS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34107436/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34107436/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34107436",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →