SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Perfetti Van Melle Slovakia, s.r.o.

  • IČO31337694
  • DIČ2020291427
  • IČ DPHSK2020291427
  • NACE4636 · Veľkoobch.s cukrom,čok.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava-Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s cukrom,čok., 21 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 9.14 mil. € Zisk 1.37 mil. €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
9.14mil. €
↘ -0.8% YoY
EBITDA · 2025
1.69mil. €
Čistý zisk · 2025
1.37mil. €
Aktíva spolu
5.04mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
21
Σ 5 034 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 252 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 7M 10M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 9.14 mil. € 1.69 mil. € 1.37 mil. € 5.04 mil. € RUZ závierka
2024 9.21 mil. € 536k € 474k € 3.42 mil. € RUZ závierka
2023 8.25 mil. € 542k € 452k € 2.85 mil. € RUZ závierka
2022 6.46 mil. € 527k € 407k € 2.2 mil. € RUZ závierka
2021 4.88 mil. € 175k € 104k € 1.42 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby9.14 M €9.21 M €8.25 M €6.46 M €4.88 M €3.99 M €
EBITDA1.69 M €536 tis. €542 tis. €527 tis. €175 tis. €117 tis. €
EBITDA marža18.5 %5.8 %6.6 %8.2 %3.6 %2.9 %
Čistý zisk1.37 M €474 tis. €452 tis. €407 tis. €104 tis. €90 tis. €
Aktíva spolu5.04 M €3.42 M €2.85 M €2.20 M €1.42 M €1.06 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JA
Konateľ
Joyce Anna Elisabeth Holla
Od 2025-03-13
RK
Konateľ
Roman Kucharski
Od 2025-03-13
HJ
Konateľ
Harry Jacques Anton Maria Haerkens
Od 2017-06-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Harry Jacques Anton Maria Haerkens Konateľ 2017-06-01 2022-10-14
Harry Jacques Anton Maria Haerkens Konateľ 2017-06-01 2025-03-31
Heinz Peter Lauret Konateľ 2016-12-30 2025-03-31
Heinz Peter Lauret Konateľ 2016-12-30 2025-03-31
Heinz Peter Lauret Konateľ 2016-12-30 2022-10-14
Cornelis de Waard Konateľ 2012-04-24 2017-05-31
Cornelis de Waard Konateľ 2012-04-24 2017-05-31
Rossano Cabrino Konateľ 2007-11-06 2012-04-24
Rossano Cabrino Konateľ 2007-11-06 2012-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Perfetti Van Melle Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Gorkého 3
Vznik
1992-11-26 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31337694RPO
DIČ
2020291427FS
IČ DPH
SK2020291427 · aktívneFS
NACE
4636 · Veľkoobch.s cukrom,čok.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2073000000009000041268FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
21 zmlúv 5 034 € celková hodnota 2022-01-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-12-30 Centrum pre deti a rodiny Nitra Darovacia zmluva 983 €
2021-12-28 Centrum pre deti a rodiny Kolárovo Darovacia zmluva 904 €
2021-12-30 Centrum pre deti a rodiny Slovenské nové Mesto Darovacia Zmluva 011_2021 550 €
2022-01-03 Centrum pre deti a rodiny Spišská Belá Darovacia zmluva 396 €
2021-12-28 Centrum pre deti a rodiny Banská Bystrica Darovacia zmluva 393 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Perfetti Van Melle Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31337694/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31337694/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31337694",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →