SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SKAND Skalica, spol. s r.o.

  • IČO34101560
  • DIČ2020379075
  • IČ DPHSK2020379075
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Skalica, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 16 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · transport-land
Tržby · 2025 1.04 mil. € Zisk 261k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.04mil. €
↘ -21.0% YoY
EBITDA · 2025
525k €
Čistý zisk · 2025
261k €
Aktíva spolu
1.98mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
16
Σ 30k €
EU projekty
1
Σ 199k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 996k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.04 mil. € 525k € 261k € 1.98 mil. € RUZ závierka
2024 1.32 mil. € 482k € 38k € 1.43 mil. € RUZ závierka
2023 1.7 mil. € 625k € 196k € 1.77 mil. € RUZ závierka
2022 2.38 mil. € 526k € 112k € 1.93 mil. € RUZ závierka
2021 2.75 mil. € 594k € 116k € 2.02 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.04 M €1.32 M €1.70 M €2.38 M €2.75 M €3.26 M €
EBITDA525 tis. €482 tis. €625 tis. €526 tis. €594 tis. €666 tis. €
EBITDA marža50.5 %36.6 %36.8 %22.1 %21.6 %20.4 %
Čistý zisk261 tis. €38 tis. €196 tis. €112 tis. €116 tis. €71 tis. €
Aktíva spolu1.98 M €1.43 M €1.77 M €1.93 M €2.02 M €2.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Lukáš Tisoň
Od 2026-04-17
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Roman
Od 2021-01-19
JL
Konateľ
JUDr. Lukáš Tisoň
Od 2019-05-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Lukáš Tisoň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-01-19 2026-04-16
Ján Kotvan Konateľ 2019-06-22 2019-05-30
Mgr. Lukáš Tisoň Konateľ 2019-05-30 2026-04-16
Mgr. Lukáš Tisoň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-09 2021-01-18
Peter Masaryk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-03-09 2020-03-13
Ján Flajžík ml. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-04-04 2020-03-11
Jarmila Čermáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-04-19 2020-01-31
Alfonz Langer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-15 2019-10-08
František Tisoň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-15 2017-11-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan RomanPEP
od 2021-03-04
Lukáš Tisoň
od 2019-01-07
Jarmila Čermáková
od 2017-12-06 · do 2020-04-01
Ján Flajžík
od 2017-12-06 · do 2020-04-01
Ján Kotvan
od 2017-12-06 · do 2020-04-01
Alfonz Langer
od 2017-12-06 · do 2019-11-05
Helena Langerová
od 2017-12-06 · do 2019-11-05
Peter Masaryk
od 2017-12-06 · do 2020-04-01
Peter Samson
od 2017-12-06 · do 2019-11-05
Lukáš TisoňPEP
od 2017-12-06 · do 2019-01-07
Jarmila Čermáková
od 2017-07-20 · do 2017-12-06
Ján Flajžík
od 2017-07-20 · do 2017-12-06
Ján Kotvan
od 2017-07-20 · do 2017-12-06
Alfonz Langer
od 2017-07-20 · do 2017-12-06
Helena Langerová
od 2017-07-20 · do 2017-12-06
Peter Masaryk
od 2017-07-20 · do 2017-12-06
Peter Samson
od 2017-07-20 · do 2017-12-06
František Tisoň
od 2017-07-20 · do 2017-10-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SKAND Skalica, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Nádražná 26
Vznik
1994-05-26 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34101560RPO
DIČ
2020379075FS
IČ DPH
SK2020379075 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Skalica
Krajina
SK
IBAN
SK5102000000000010305182FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
16 zmlúv 30k € celková hodnota 2026-02-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-10 Slovenská inovačná a energetická agentúra* ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI 15k €
2024-10-25 Slovenská inovačná a energetická agentúra* ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI 15k €
2026-02-05 NADÁCIA DAR Darovacia zmluva č. 1/2026 300 €
2025-12-22 Mesto Skalica ? Zmluva službách vo verejnom záujme vo vnútroštátnej pravidelnej autobusovej doprave (mestskej hromadnej doprave) a o spolupráci pri zabezpečovaní dopravy na území Mesta Skalica v roku 2026 0 €
2025-07-02 Mesto Skalica Zmluva o uzavretí budúcej zmluvy v hospodárskej mobilizácií o dodávke služieb organizácie dopravného zabezpečenia 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
SKAND Skalica, spol. s r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-land. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34101560/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34101560/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34101560",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →