SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGROSTYRO, s.r.o.

  • IČO34097694
  • DIČ2020412207
  • IČ DPHSK2020412207
  • NACE2016 · Výroba primár.plastov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Zlaté Moravce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba primár.plastov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
111k €
↗ +54.0% YoY
EBITDA · 2024
-13k €
Čistý zisk · 2024
-26k €
Aktíva spolu
202k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 64k 128k 194k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 111k € -13k € -26k € 202k € RUZ závierka
2023 72k € 86k € 73k € 214k € RUZ závierka
2022 93k € -55k € -72k € 224k € RUZ závierka
2021 155k € 10k € -4 911 € 227k € RUZ závierka
2020 176k € -35k € -51k € 255k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby111 tis. €72 tis. €93 tis. €155 tis. €176 tis. €281 tis. €
EBITDA-13 tis. €86 tis. €-55 tis. €10 tis. €-35 tis. €-17 tis. €
EBITDA marža-11.6 %119.4 %-59.7 %6.5 %-20 %-6.1 %
Čistý zisk-26 tis. €73 tis. €-72 tis. €-5 tis. €-51 tis. €-34 tis. €
Aktíva spolu202 tis. €214 tis. €224 tis. €227 tis. €255 tis. €264 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Bogyo
Od 2022-05-23
Konateľ
Ing. Štefan Bogyo
Od 2021-06-17
Konateľ
Ing. Štefan Bogyo
Od 2026-03-13
Do 2022-11-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Štefan Bogyo Konateľ 2022-05-23 2026-03-12
Ing. Štefan Bogyo Konateľ 2021-06-17 2026-03-12
Ing. Štefan Bogyo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-16 2022-05-22
Alois Palacký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-15 2004-03-16
Ing. Štefan Bogyo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-15 2008-12-15
Alois Palacký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-03-17 1998-12-14
Ing. Štefan Bogyo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-03-17 1998-12-14
Ing. Štefan Bogyo Konateľ 1998-03-17 2022-05-22
2. Ing. Štefan Bogyo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-03-04 1998-03-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGROSTYRO, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná č. 9
Vznik
1994-03-04 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34097694RPO
DIČ
2020412207FS
IČ DPH
SK2020412207 · aktívneFS
NACE
2016 · Výroba primár.plastov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Zlaté Moravce
Krajina
SK
IBAN
SK3531000000004220296307FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROSTYRO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34097694/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34097694/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34097694",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →