AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 AGROSTAV, a.s. Nitra

  • IČO00198986
  • DIČ2020411019
  • IČ DPHSK2020411019
  • LEI097900BHM40000101030
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 1993, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 193k € Zisk -66k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
193k €
↗ +5.2% YoY
EBITDA · 2024
-59k €
Čistý zisk · 2024
-66k €
Aktíva spolu
492k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 96k 193k 292k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 193k € -59k € -66k € 492k € RUZ závierka
2023 184k € -7 930 € -19k € 533k € RUZ závierka
2022 173k € -17k € -40k € 519k € RUZ závierka
2021 242k € 289k € 216k € 713k € RUZ závierka
2020 265k € -24k € -47k € 472k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby193 tis. €184 tis. €173 tis. €242 tis. €265 tis. €253 tis. €
EBITDA-59 tis. €-8 tis. €-17 tis. €289 tis. €-24 tis. €7 tis. €
EBITDA marža-30.6 %-4.3 %-9.9 %119.2 %-9 %2.8 %
Čistý zisk-66 tis. €-19 tis. €-40 tis. €216 tis. €-47 tis. €-17 tis. €
Aktíva spolu492 tis. €533 tis. €519 tis. €713 tis. €472 tis. €530 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ED
Člen dozorného orgánu
Eva Dávidová
Od 2022-07-23
predseda
Ing. Štefan Bogyo
Od 2020-06-25
HT
Člen dozorného orgánu
Helena Turzová
Od 2017-12-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jana Marčišovská Člen dozorného orgánu 2017-12-14
Ing. Štefan Bogyo predseda 2015-11-09 2020-08-07
Ing. Štefan Bogyo predseda 2015-11-09 2020-06-25
Pavel Števula Člen dozorného orgánu 2015-11-09 2017-12-14
Pavel Števula Člen dozorného orgánu 2015-11-09 2018-01-16
Ing. Jaroslav Prídavok Člen dozorného orgánu 2012-11-20 2018-01-16
Ing. Jaroslav Prídavok Člen dozorného orgánu 2012-11-20 2017-12-14
Ing. Ivan Oravec podpredseda 2009-05-12 2015-11-09
Ing. Ivan Oravec podpredseda 2009-05-12 2015-12-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGROSTAV, a.s. NitraRPO
Sídlo
Štúrova 140
Vznik
1993-02-18 · 33 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
00198986RPO
DIČ
2020411019FS
IČ DPH
SK2020411019 · aktívneFS
LEI
097900BHM40000101030GLEIF
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK5731000000004220024117FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROSTAV, a.s. Nitra nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00198986/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00198986/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00198986",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →