SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CAMEO, s.r.o.
- IČO31693237
- DIČ2020481683
- IČ DPHSK2020481683
- NACE4647 · Veľkoobchod s nábytkom
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s nábytkom, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
765k €
↗ +7.0% YoY
EBITDA · 2025
44k €
Čistý zisk · 2025
-926 €
Aktíva spolu
718k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
30 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 765k € | 44k € | -926 € | 718k € | RUZ závierka |
| 2024 | 715k € | 31k € | -14k € | 736k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.06 mil. € | 191k € | 131k € | 857k € | RUZ závierka |
| 2022 | 750k € | 46k € | 26k € | 767k € | RUZ závierka |
| 2021 | 543k € | 22k € | 6 490 € | 643k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 765 tis. € | 715 tis. € | 1.06 M € | 750 tis. € | 543 tis. € | 659 tis. € |
| EBITDA | 44 tis. € | 31 tis. € | 191 tis. € | 46 tis. € | 22 tis. € | 70 tis. € |
| EBITDA marža | 5.7 % | 4.3 % | 18 % | 6.1 % | 4 % | 10.6 % |
| Čistý zisk | -926 € | -14 tis. € | 131 tis. € | 26 tis. € | 6 tis. € | 44 tis. € |
| Aktíva spolu | 718 tis. € | 736 tis. € | 857 tis. € | 767 tis. € | 643 tis. € | 481 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Šenitka
VŠ
Konateľ
Vladimír Šenitka
AT
Konateľ
Anton Temkovitz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vladimír Šenitka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-06 | 2023-02-03 |
| Anton Temkovitz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-04-19 | 2006-05-05 |
| Anton Temkovitz | Konateľ | 1996-04-19 | 2006-05-05 |
| Vladimír Šenitka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-04-19 | 2006-05-05 |
| Vladimír Šenitka | Konateľ | 1996-04-19 | 2006-05-05 |
| Anton Temkovitz | Konateľ | 1994-07-15 | 1996-04-18 |
| Anton Temkovitz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-07-15 | 1996-04-18 |
| Vladimír Šenitka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-07-15 | 1996-04-18 |
| Vladimír Šenitka | Konateľ | 1994-07-15 | 1996-04-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Šenitka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CAMEO, s.r.o.RPO
Sídlo
Študentská 1
Vznik
1994-07-15 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31693237RPO
DIČ
2020481683FS
IČ DPH
SK2020481683 · aktívneFS
NACE
4647 · Veľkoobchod s nábytkom
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK7311000000002948458429FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-03-14 | Krajská prokuratúra v Prešove | Dodatok č. 1 k Zmluve o prenájme a servisnej činnosti pre Krajskú prokuratúru v Prešove | 83 € |
| 2022-01-14 | Krajská prokuratúra v Prešove | Dodatok č. 2 k Zmluve o prenájme a servisnej činnosti č. 2009/02 - prenájom čistiacich rohoží pre Krajskú prokuratúru v Prešove | 0 € |
| 2022-01-14 | Krajská prokuratúra v Prešove | Dodatok č. 1 k Zmluve o prenájme a servisnej činnosti č. 2010/03 - prenájom čistiacich rohoží pre Vzdelávacie a rehabilitačné centrum v Starej Lesnej | 0 € |
| 2020-05-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda č. 20/41/54E/2364 o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CAMEO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31693237/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31693237/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31693237", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →