🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

CASCA, spol. s r.o.

IČO17308534DIČ2020316111IČ DPHSK2020316111NACE4647 · Veľkoobchod s nábytkomEST.1991 · 35r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 56 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
274k €
↗ +1.4% YoY
EBITDA · 2025
150k €
Čistý zisk · 2025
31k €
Aktíva spolu
1.4mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 56 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CASCA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 104k 208k 316k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 274k € 150k € 31k € 1.4 mil. € RUZ závierka
2024 270k € 132k € 28k € 1.36 mil. € RUZ závierka
2023 287k € 147k € 27k € 1.42 mil. € RUZ závierka
2022 267k € 152k € 23k € 1.53 mil. € RUZ závierka
2021 228k € 169k € 23k € 1.61 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby274 tis. €270 tis. €287 tis. €267 tis. €228 tis. €213 tis. €
EBITDA150 tis. €132 tis. €147 tis. €152 tis. €169 tis. €166 tis. €
EBITDA marža54.6 %48.8 %51.3 %57 %74 %77.9 %
Čistý zisk31 tis. €28 tis. €27 tis. €23 tis. €23 tis. €26 tis. €
Aktíva spolu1.40 M €1.36 M €1.42 M €1.53 M €1.61 M €1.72 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alena Kasová
Od 2023-04-12
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Kasa
Od 2023-04-12
IA
Konateľ
Ing. Alena Kasová
Od 2008-01-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Kasa Konateľ 1998-11-30
Ing. Alena Kasová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-02-22 2023-04-11
Ing. Peter Kasa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-02-22 2023-04-11
Ing. Peter Kasa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-06-07 2022-02-21
Ing. Peter Kasa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-08-19 2014-06-06
Ing. Peter Kasa Konateľ 2008-01-22 2008-08-18
Ing. Peter Kasa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-22 2008-08-18
Ing. Alena Kasová Konateľ 2008-01-16 2008-08-18
Ing. Alena Kasová Konateľ 2008-01-16 2014-06-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Kasa
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CASCA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Ivanská cesta 15
Vznik
1991-02-22 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17308534RPO
DIČ
2020316111FS
IČ DPH
SK2020316111 · aktívneFS
NACE
4647 · Veľkoobchod s nábytkom
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4111000000002622340252FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/17308534/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/17308534/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "17308534",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.