SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 LIGHT Spectrum, s.r.o. v likvidácii v likvidácii

  • IČO35837900
  • DIČ2020208509
  • NACE4647 · Veľkoobchod s nábytkom

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s nábytkom.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 3/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2020
1.24mil. €
↘ -39.6% YoY
EBITDA · 2020
-8 742 €
Čistý zisk · 2020
-23k €
Aktíva spolu
773k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 3/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Likvidácia
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 211 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
3 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2016 2017 2018 2019 2020
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2020 1.24 mil. € -8 742 € -23k € 773k € RUZ závierka
2019 2.05 mil. € -23k € -63k € 817k € RUZ závierka
2018 3.89 mil. € 80k € 27k € 1.28 mil. € RUZ závierka
2017 4.24 mil. € 108k € 60k € 1.61 mil. € RUZ závierka
2016 4.81 mil. € 205k € 121k € 1.75 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202020192018201720162015
Tržby1.24 M €2.05 M €3.89 M €4.24 M €4.81 M €6.06 M €
EBITDA-9 tis. €-23 tis. €80 tis. €108 tis. €205 tis. €271 tis. €
EBITDA marža-0.7 %-1.1 %2 %2.5 %4.3 %4.5 %
Čistý zisk-23 tis. €-63 tis. €27 tis. €60 tis. €121 tis. €158 tis. €
Aktíva spolu773 tis. €817 tis. €1.28 M €1.61 M €1.75 M €2.43 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MV
Likvidátor
Mgr. Vladimír Strýček
Od 2022-01-08
KB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kristián Balog
Od 2018-05-05
Do 2022-01-07
KB
Konateľ
Kristián Balog
Od 2018-03-29
Do 2021-12-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Kristián Balog Konateľ 2018-03-29 2019-04-29
Kristián Balog Konateľ 2018-03-29 2022-01-07
Vladimír Fedra Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-01-14 2022-01-07
Vladimír Fedra Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-10 2017-01-13
Michaela Milkina Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-06-10 2003-10-09
Vladimír Fedra Konateľ 2002-06-10 2018-03-29
Vladimír Fedra Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-06-10 2003-10-09
Vladimír Fedra Konateľ 2002-06-10 2017-01-13
Vladimír Fedra Konateľ 2002-06-10 2018-05-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Kristián Balog
od 2019-06-06 · do 2022-03-07
Kristián Balog
od 2018-07-23 · do 2019-06-06
Vladimír Fedra
od 2017-07-27 · do 2022-03-07
Vladimír Fedra
od 2017-01-31 · do 2017-07-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LIGHT Spectrum, s.r.o. v likvidáciiRPO
Sídlo
ul. 29. augusta 1524/24
Vznik
2002-06-10 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35837900RPO
DIČ
2020208509FS
NACE
4647 · Veľkoobchod s nábytkom
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-03-01 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Kúpna zmluva 2 836 €
2016-06-02 Ekonomická univerzita v Bratislave Kúpna zmluva 706 €
2016-12-01 Bardejovský podnik služieb, BAPOS m.p. Bardejov Kúpna zmluva 358 €
2016-11-30 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Kúpna zmluva 349 €
2017-03-07 Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre Kúpna zmluva 275 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LIGHT Spectrum, s.r.o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35837900/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35837900/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35837900",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →