SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Knauf Insulation, s.r.o.

  • IČO31628109
  • DIČ2020478757
  • IČ DPHSK2020478757
  • NACE2399 · Výroba ost.nekov.min.v.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Nová Baňa, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.nekov.min.v., 39 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 96.38 mil. € Zisk 8.51 mil. €
Zamestnanci 250–499 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
96.38mil. €
↗ +3.9% YoY
EBITDA · 2025
13.67mil. €
Čistý zisk · 2025
8.51mil. €
Aktíva spolu
52.71mil. €
Zamestnanci
250–499
CRZ zmluvy
39
Σ 29k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 35M 71M 107M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 96.38 mil. € 13.67 mil. € 8.51 mil. € 52.71 mil. € RUZ závierka
2024 92.79 mil. € 12.62 mil. € 7.47 mil. € 54.71 mil. € RUZ závierka
2023 97.28 mil. € 17.99 mil. € 11.93 mil. € 53.21 mil. € RUZ závierka
2022 88.97 mil. € 15.74 mil. € 10.16 mil. € 50.84 mil. € RUZ závierka
2021 68.51 mil. € 10.77 mil. € 6.42 mil. € 47.03 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby96.38 M €92.79 M €97.28 M €88.97 M €68.51 M €63.86 M €
EBITDA13.67 M €12.62 M €17.99 M €15.74 M €10.77 M €11.51 M €
EBITDA marža14.2 %13.6 %18.5 %17.7 %15.7 %18 %
Čistý zisk8.51 M €7.47 M €11.93 M €10.16 M €6.42 M €6.58 M €
Aktíva spolu52.71 M €54.71 M €53.21 M €50.84 M €47.03 M €42.61 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RB
Konateľ
Radek Bedrna
Od 2018-09-06
DB
Konateľ
Dominique Bossan
Od 2007-05-29
Do 2018-11-27
DB
Konateľ
Dominique Bossan
Od 2007-05-29
Do 2018-09-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Alexander Écsi Konateľ 2007-05-29 2018-10-22
Ing. Alexander Écsi Konateľ 2007-05-29 2018-12-03
Klaus Hanisch člen 2006-04-05 2006-12-01
Klaus Hanisch člen 2006-04-05 2006-10-16
Ing. Viliam Baláž Člen dozorného orgánu 2005-11-15 2007-05-28
Ing. Fritz Erich Lackner člen predstavenstva 2005-10-10 2007-05-28
Ing. Alexander Écsi člen 2005-03-30 2007-05-28
Ing. Jozef Pisoň predseda 2005-03-30 2007-05-28
Dr. Richard Kroner Člen dozorného orgánu 2003-12-02 2007-05-28

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Murat Akyildiz
od 2026-03-16
Kristin Neumann
od 2026-03-16
Jörg Kampmeyer
od 2023-07-31
Uwe Knotzer
od 2023-07-31
Alexander Heinrich Knauf
od 2023-07-31 · do 2026-03-16
Vladimír Boroš
od 2020-03-06 · do 2022-03-02
Radek Bedrna
od 2019-01-17 · do 2023-07-31
Vladimír Boroš
od 2018-01-31 · do 2020-03-06
Dominique Bossan
od 2018-01-31 · do 2019-01-17
Alexander Écsi
od 2018-01-31 · do 2019-01-17
Marián Tkáč
od 2018-01-31 · do 2022-03-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Knauf Insulation, s.r.o.RPO
Sídlo
Železničný rad 24
Vznik
1995-05-01 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31628109RPO
DIČ
2020478757FS
IČ DPH
SK2020478757 · aktívneFS
NACE
2399 · Výroba ost.nekov.min.v.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Nová Baňa
Krajina
SK
IBAN
SK2411110000000005117013FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
39 zmlúv 29k € celková hodnota 2026-02-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-02-07 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-1001/0031/12 725k €
2024-09-16 Obec Brehy, 968 01 Brehy č. 117 Darovacia zmluva 4 000 €
2023-02-15 Banskobystrický samosprávny kraj Kúpna zmluva č. 208/2023/ODDSM 2 027 €
2025-03-11 Obec Brehy, 968 01 Brehy č. 117 Darovacia zmluva 2 000 €
2023-06-14 Obec Brehy, 968 01 Brehy č. 117 Darovacia zmluva 2 000 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Knauf Insulation, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31628109/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31628109/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31628109",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →