SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STYRCON, s. r. o.
- IČO31415211
- DIČ2020409039
- IČ DPHSK2020409039
- NACE2399 · Výroba ost.nekov.min.v.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Jelenec, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.nekov.min.v., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
363k €
↗ +7.4% YoY
EBITDA · 2025
18k €
Čistý zisk · 2025
4 589 €
Aktíva spolu
292k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
38 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 363k € | 18k € | 4 589 € | 292k € | RUZ závierka |
| 2024 | 338k € | 18k € | 3 684 € | 279k € | RUZ závierka |
| 2023 | 310k € | 8 283 € | 1 084 € | 277k € | RUZ závierka |
| 2022 | 457k € | 7 952 € | 1 358 € | 203k € | RUZ závierka |
| 2021 | 336k € | 5 556 € | 1 117 € | 201k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 363 tis. € | 338 tis. € | 310 tis. € | 457 tis. € | 336 tis. € | 235 tis. € |
| EBITDA | 18 tis. € | 18 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 5.1 % | 5.5 % | 2.7 % | 1.7 % | 1.7 % | 1.6 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | 277 € |
| Aktíva spolu | 292 tis. € | 279 tis. € | 277 tis. € | 203 tis. € | 201 tis. € | 169 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Solčiansky
RV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Vladimír Libant
RV
Konateľ
RNDr. Vladimír Libant
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Solčiansky | Konateľ | 1992-06-09 | — |
| RNDr. Vladimír Libant | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-25 | 2022-05-22 |
| Peter Solčiansky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-15 | 2022-05-22 |
| Vincent Solčiansky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-15 | 2017-11-24 |
| Peter Solčiansky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-10-23 | 2010-06-14 |
| Peter Solčiansky | Konateľ | 1998-07-14 | 2004-04-25 |
| Peter Solčiansky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-14 | 2008-10-22 |
| Vincent Solčiansky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-14 | 2010-06-14 |
| Vincent Solčiansky | Konateľ | 1998-07-14 | 2004-04-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STYRCON, s. r. o.RPO
Sídlo
Hlavná 71
Vznik
1992-06-09 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31415211RPO
DIČ
2020409039FS
IČ DPH
SK2020409039 · aktívneFS
NACE
2399 · Výroba ost.nekov.min.v.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Jelenec
Krajina
SK
IBAN
SK7075000000004027120238FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-04 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Zmluva o poskytovaní služieb a o poskytnutí pomoci nepriamou formou | 0 € |
| 2020-05-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda číslo: 20/16/54E/2272 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STYRCON, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31415211/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31415211/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31415211", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →