SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LOAR, spol. s r.o.

  • IČO31450610
  • DIČ2020367591
  • IČ DPHSK2020367591
  • NACE5813 · Vydávanie novín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Vydávanie novín.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
143k €
↗ +10.4% YoY
EBITDA · 2025
-33k €
Čistý zisk · 2025
-34k €
Aktíva spolu
215k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 82k 165k 249k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 143k € -33k € -34k € 215k € RUZ závierka
2024 130k € -45k € -44k € 207k € RUZ závierka
2023 125k € -49k € -45k € 215k € RUZ závierka
2022 131k € -27k € -27k € 248k € RUZ závierka
2021 227k € 89k € 73k € 334k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby143 tis. €130 tis. €125 tis. €131 tis. €227 tis. €133 tis. €
EBITDA-33 tis. €-45 tis. €-49 tis. €-27 tis. €89 tis. €8 tis. €
EBITDA marža-23.1 %-34.5 %-39.2 %-20.9 %39.3 %6.2 %
Čistý zisk-34 tis. €-44 tis. €-45 tis. €-27 tis. €73 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu215 tis. €207 tis. €215 tis. €248 tis. €334 tis. €210 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ÉN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Éva Nagyvendégi
Od 2022-05-18
JO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Oszkár Világi
Od 2022-05-18
ÉN
Konateľ
Éva Nagyvendégi
Od 2004-05-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Oszkár Világi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-03-25 2022-05-17
Éva Nagyvendégi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-28 2022-05-17
JUDr. Oskar Világi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-28 2017-03-24
JUDr. Erika Csekes Konateľ 2006-03-22 2006-02-17
Éva Nagyvendégi Konateľ 2004-05-25 2007-02-27
JUDr. Erika Csekes Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-09-20 2007-02-27
JUDr. Erika Csekes Konateľ 2002-09-20 2006-03-21
JUDr. Oskar Világi Konateľ 2002-09-20 2004-06-08
JUDr. Oskar Világi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-09-20 2007-02-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LOAR, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 1090/7
Vznik
1994-05-11 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31450610RPO
DIČ
2020367591FS
IČ DPH
SK2020367591 · aktívneFS
NACE
5813 · Vydávanie novín
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK1511000000002943061035FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-08-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-04-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2015-04-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe-absolventa školy 0 €
2012-01-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda č. 16/§51/2012/ŠR o absolventskej praxi 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LOAR, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31450610/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31450610/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31450610",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →