SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UNITEL s.r.o.
- IČO31435360
- DIČ2021015667
- IČ DPHSK2021015667
- NACE4222 · Výstavba elektr.sietí
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Kolárovo, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba elektr.sietí, 9 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.64 mil. €
Zisk 11k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.64mil. €
↘ -0.4% YoY
EBITDA · 2024
296k €
Čistý zisk · 2024
11k €
Aktíva spolu
2.18mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
9
Σ 18k €
EU projekty
1
Σ 135k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.64 mil. € | 296k € | 11k € | 2.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.66 mil. € | 252k € | 48k € | 2.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.4 mil. € | 902k € | 560k € | 2.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.27 mil. € | 395k € | 196k € | 1.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.81 mil. € | 325k € | 168k € | 1.38 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.64 M € | 2.66 M € | 3.40 M € | 3.27 M € | 2.81 M € | 1.65 M € |
| EBITDA | 296 tis. € | 252 tis. € | 902 tis. € | 395 tis. € | 325 tis. € | 114 tis. € |
| EBITDA marža | 11.2 % | 9.5 % | 26.5 % | 12.1 % | 11.6 % | 6.9 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 48 tis. € | 560 tis. € | 196 tis. € | 168 tis. € | 18 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.18 M € | 2.15 M € | 2.31 M € | 1.64 M € | 1.38 M € | 1.17 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Marosiová
SM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Szilárd Marosi
AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Attila Marosi
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Štefan Marosi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | — |
| Attila Marosi | Konateľ | 2004-12-02 | — |
| Szilárd Marosi | Konateľ | 2004-12-02 | — |
| Štefan Marosi | Konateľ | 1993-05-07 | — |
| Attila Marosi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-01-31 | 2022-05-22 |
| Mária Marosiová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-01-31 | 2022-06-10 |
| Attila Marosi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-01-19 | 2009-01-30 |
| Ladislav Cserepes | Konateľ | 2005-01-19 | 2004-12-02 |
| Ladislav Papp | Konateľ | 2005-01-19 | 2004-12-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Štefan MAROSI
Szilárd MAROSI
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
UNITEL s.r.o.RPO
Sídlo
Částa 170
Vznik
1993-05-07 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31435360RPO
DIČ
2021015667FS
IČ DPH
SK2021015667 · aktívneFS
NACE
4222 · Výstavba elektr.sietí
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Kolárovo
Krajina
SK
IBAN
SK2709000000000212524674FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-01-24 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 71k € |
| 2018-11-20 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci | 67k € |
| 2013-03-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | Dohoda č.22/XXI/2013/§54 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č.XXI | 11k € |
| 2016-02-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | Dodatok č.1 k dohode č.11/§50/PS/2015 | 11k € |
| 2015-04-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | Dohoda č.2/§50/PS/2015 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestanávania znevýhodneného UoZ podľa §50 zákona č.5/2004 Z.z. ..... | 11k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNITEL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31435360/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31435360/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31435360", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →