SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KUMAT spol. s r.o.
- IČO31334831
- DIČ2020351278
- IČ DPHSK2020351278
- NACE4222 · Výstavba elektr.sietí
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba elektr.sietí, 70 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
15.93 mil. €
Zisk 1.36 mil. €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
15.93mil. €
↗ +124.7% YoY
EBITDA · 2025
1.98mil. €
Čistý zisk · 2025
1.36mil. €
Aktíva spolu
10.31mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
70
Σ 10.1 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.93 mil. € | 1.98 mil. € | 1.36 mil. € | 10.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 7.09 mil. € | 1.04 mil. € | 728k € | 7.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 9.45 mil. € | 1.47 mil. € | 1.18 mil. € | 6.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.99 mil. € | 458k € | 271k € | 6.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 10.59 mil. € | 1.32 mil. € | 1.04 mil. € | 5.97 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 15.93 M € | 7.09 M € | 9.45 M € | 8.99 M € | 10.59 M € | 10.91 M € |
| EBITDA | 1.98 M € | 1.04 M € | 1.47 M € | 458 tis. € | 1.32 M € | 2.04 M € |
| EBITDA marža | 12.4 % | 14.7 % | 15.6 % | 5.1 % | 12.4 % | 18.7 % |
| Čistý zisk | 1.36 M € | 728 tis. € | 1.18 M € | 271 tis. € | 1.04 M € | 1.49 M € |
| Aktíva spolu | 10.31 M € | 7.42 M € | 6.42 M € | 6.01 M € | 5.97 M € | 8.28 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Maroš Kumančík
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Masár
IM
Konateľ
Ing. Maroš Kumančík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Roman Masár | Konateľ | 1992-10-23 | — |
| Viliam Kumančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-06-11 | 2022-06-29 |
| Ing. Maroš Kumančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-01-30 | 2022-06-29 |
| Ing. Roman Masár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-27 | 2022-06-29 |
| Koloman Trebuna | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-27 | 2019-01-29 |
| Viliam Kumančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-27 | 2020-06-10 |
| Ing. Roman Masár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-06-21 | 2007-01-26 |
| Koloman Trebuna | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-06-21 | 2007-01-26 |
| Viliam Kumančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-06-21 | 2007-01-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Maroš Kumančík
Roman Masár
Viliam Kumančík
Viliam Kumančík
Viliam Kumančík
Roman Masár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KUMAT spol. s r.o.RPO
Sídlo
Blagoevova 14
Vznik
1992-10-23 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31334831RPO
DIČ
2020351278FS
IČ DPH
SK2020351278 · aktívneFS
NACE
4222 · Výstavba elektr.sietí
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Web
IBAN
SK0509000000000631843848FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-08-20 | Železnice Slovenskej republiky | zmluva o dielo | 12.27 mil. € |
| 2024-12-20 | Železnice Slovenskej republiky | Rámcová dohoda | 1.21 mil. € |
| 2019-06-05 | Železnice Slovenskej republiky | zmluva o dielo | 1.18 mil. € |
| 2019-09-16 | Železnice Slovenskej republiky | zmluva o dielo | 1.15 mil. € |
| 2017-10-12 | Železnice Slovenskej republiky | zmluva o dielo | 1.15 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KUMAT spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31334831/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31334831/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31334831", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →