SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 COPY OFFICE, s.r.o.

  • IČO31377874
  • DIČ2020337253
  • IČ DPHSK2020337253
  • NACE7733 · Prenájom kancel.strojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom kancel.strojov, 63 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.19 mil. € Zisk 134k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.19mil. €
↘ -3.9% YoY
EBITDA · 2024
249k €
Čistý zisk · 2024
134k €
Aktíva spolu
584k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
63
Σ 43k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 545k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.19 mil. € 249k € 134k € 584k € RUZ závierka
2023 1.24 mil. € 272k € 152k € 678k € RUZ závierka
2022 1.27 mil. € 361k € 218k € 791k € RUZ závierka
2021 1.5 mil. € 348k € 205k € 756k € RUZ závierka
2020 1.27 mil. € 431k € 256k € 834k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.19 M €1.24 M €1.27 M €1.50 M €1.27 M €1.50 M €
EBITDA249 tis. €272 tis. €361 tis. €348 tis. €431 tis. €490 tis. €
EBITDA marža20.8 %21.9 %28.4 %23.2 %33.9 %32.5 %
Čistý zisk134 tis. €152 tis. €218 tis. €205 tis. €256 tis. €277 tis. €
Aktíva spolu584 tis. €678 tis. €791 tis. €756 tis. €834 tis. €782 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Erich Siebenstich
Od 2025-03-18
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zoltán Hock
Od 2022-12-11
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Baculík
Od 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milan Baculík Konateľ 2019-02-19
Ing. Zoltán Hock Konateľ 2019-02-19
Ing. Erich Siebenstich Konateľ 1994-08-23
Ing. Erich Siebenstich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-01 2025-03-17
Ing. Zoltan Hock Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-01 2022-12-10
Ing. Erich Siebenstich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-03-28 2022-07-31
Ing. Milan Baculík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-03-28 2022-05-23
Ing. Zoltán Hock Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-03-28 2022-07-31
Peter Balco Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-17 2019-03-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Erich Siebenstich
od 2026-01-29
Milan Baculík
od 2019-06-17
Zoltán Hock
od 2019-06-17
Erich Siebenstich
od 2019-06-17 · do 2026-01-29
Peter Balco
od 2017-07-19 · do 2019-06-17
Peter Balco
od 2017-01-31 · do 2017-07-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
COPY OFFICE, s.r.o.RPO
Sídlo
Rádiova 39
Vznik
1994-08-21 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31377874RPO
DIČ
2020337253FS
IČ DPH
SK2020337253 · aktívneFS
NACE
7733 · Prenájom kancel.strojov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK8611000000002627340083FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
63 zmlúv 43k € celková hodnota 2026-04-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-10-19 Ministerstvo zahraničných vecí SR Zmluva na vykonávanie pozáručného servisu fotokopírovacích strojov LANIER a REX-ROTARY č. 2024-03008/2011 33k €
2025-05-19 Slovenská obchodná inšpekcia, Ústredný inšpektorát Zmluva o poskytovaní služieb 20k €
2011-12-22 Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ Dodatok č. 3 k Servisnej zmluve číslo 1964-S-01 18k €
2021-03-24 Agentúra na podporu výskumu a vývoja Zmluva o prenájme 15k €
2024-12-19 Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, Bratislava ZMLUVA o poskytovaní služieb spojených s prenájmom a prevádzkou multifunkčného zariadenia 7 998 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COPY OFFICE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31377874/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31377874/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31377874",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →