🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

Konica Minolta Slovakia spol. s r. o.

IČO31338551DIČ2020319092IČ DPHSK2020319092NACE7733 · Prenájom kancel.strojovEST.1992 · 34r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 93/10050–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 93/100
A+
93/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
23.12mil. €
↗ +5.1% YoY
EBITDA · 2025
3.94mil. €
Čistý zisk · 2025
-190k €
Aktíva spolu
16.91mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
543
Σ 3.03 mil. €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Konica Minolta Slovakia spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 9M 17M 26M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 23.12 mil. € 3.94 mil. € -190k € 16.91 mil. € RUZ závierka
2024 22 mil. € 4.37 mil. € 494k € 15.52 mil. € RUZ závierka
2023 23.84 mil. € 4.46 mil. € 1.12 mil. € 13.49 mil. € RUZ závierka
2022 22.44 mil. € 4.42 mil. € 629k € 14.88 mil. € RUZ závierka
2021 19.92 mil. € 4.04 mil. € 155k € 15.04 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby23.12 M €22.00 M €23.84 M €22.44 M €19.92 M €23.50 M €
EBITDA3.94 M €4.37 M €4.46 M €4.42 M €4.04 M €2.99 M €
EBITDA marža17 %19.8 %18.7 %19.7 %20.3 %12.7 %
Čistý zisk-190 tis. €494 tis. €1.12 M €629 tis. €155 tis. €-932 tis. €
Aktíva spolu16.91 M €15.52 M €13.49 M €14.88 M €15.04 M €15.72 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
543 zmlúv 3.03 mil. € celková hodnota 2026-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-11-29 Bratislavská teplárenská, a.s. 4600001331-03 Dodatok č. 3 k Zmluve o poskytovaní služieb z 18.6.2013 nájom multifunkčných zariadení 444k €
2024-08-16 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Rámcová dohoda 393k €
2020-12-21 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Rámcová dohoda 322k €
2017-02-02 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Zmluva o nájme a súvisiacich službách 240k €
2014-11-20 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Zmluva o nájme a súvisiacich službách 239k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Konateľ
Ing. Pavel Štěpán
Od 2021-03-10
IP
Konateľ
Ing. Pavel Čurda
Od 2020-12-16
IP
Konateľ
Ing. Pavel Štěpán
Od 2021-03-10
Do 2025-10-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Roman Tihelka Konateľ 2019-05-03 2023-04-01
Ing. Roman Tihelka Konateľ 2019-05-03 2024-11-25
Milan Kasík Konateľ 2019-05-03 2021-04-23
Milan Kasík Konateľ 2019-05-03 2021-02-25
Ing. Tomáš Bednář Konateľ 2012-04-26 2019-05-02
Ing. Tomáš Bednář Konateľ 2012-04-26 2019-06-03
Ing. Marian Hlasný Konateľ 2009-04-07 2012-04-25
Ing. Marian Hlasný Konateľ 2009-04-07 2012-05-04
Ing. Roman Tihelka Konateľ 2009-04-07 2013-04-25

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavel Štěpán
od 2021-08-13
Pavel Čurda
od 2021-02-15
Roman Tihelka
od 2019-08-12 · do 2024-11-13
Milan Kasík
od 2018-07-17 · do 2021-08-13
Tomáš Bednář
od 2017-08-30 · do 2019-08-12
Tomáš Bednář
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Konica Minolta Slovakia spol. s r. o.RPO
Sídlo
Galvaniho 17/B
Vznik
1992-12-11 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31338551RPO
DIČ
2020319092FS
IČ DPH
SK2020319092 · aktívneFS
NACE
7733 · Prenájom kancel.strojov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
GB76CITI18500817857128FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31338551/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31338551/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31338551",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.