SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 THS Kežmarok, s.r.o.
- IČO17081815
- DIČ2020515607
- IČ DPHSK2020515607
- NACE4643 · Veľkoobch.s dom.el.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s dom.el.zar., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
17.78mil. €
↗ +45.8% YoY
EBITDA · 2024
138k €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
2.02mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.78 mil. € | 138k € | 20k € | 2.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 12.2 mil. € | 137k € | 49k € | 2.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 12.87 mil. € | 107k € | 40k € | 2.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 14.85 mil. € | 126k € | 71k € | 2.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 14.63 mil. € | 146k € | 76k € | 2.06 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17.78 M € | 12.20 M € | 12.87 M € | 14.85 M € | 14.63 M € | 20.40 M € |
| EBITDA | 138 tis. € | 137 tis. € | 107 tis. € | 126 tis. € | 146 tis. € | 328 tis. € |
| EBITDA marža | 0.8 % | 1.1 % | 0.8 % | 0.8 % | 1 % | 1.6 % |
| Čistý zisk | 20 tis. € | 49 tis. € | 40 tis. € | 71 tis. € | 76 tis. € | 204 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.02 M € | 2.36 M € | 2.46 M € | 2.33 M € | 2.06 M € | 1.75 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Steigauf
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Steigauf
DJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniel Jurdík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Steigauf | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-04-17 | 2022-12-05 |
| Daniel Jurdík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-02-21 | 2002-04-16 |
| Ing. Jaroslav Steigauf | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-02-21 | 2002-04-16 |
| Ing. Jaroslav Steigauf | Konateľ | 1994-02-21 | 2017-03-30 |
| Daniel Jurdík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-09-23 | 1994-02-20 |
| Ing. Jaroslav Steigauf | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-09-23 | 1994-02-20 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jaroslav Steigauf
Jaroslav Steigauf
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
THS Kežmarok, s.r.o.RPO
Sídlo
Michalská 886/20
Vznik
1991-09-23 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17081815RPO
DIČ
2020515607FS
IČ DPH
SK2020515607 · aktívneFS
NACE
4643 · Veľkoobch.s dom.el.zar.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
IBAN
SK0902000000000017308562FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-22 | Spojená škola, Chminianske Jakubovany | Kúpna zmluva č. CHJ_187/2020/SŠ | 14k € |
| 2019-08-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dohoda o poskytnutí fiančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci NP Cesta na trh práce 2 - Opratrenie č. 1 podľa § 54 | 11k € |
| 2016-04-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 6 185 € |
| 2014-07-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Príspevok na vytvaranie pracovných miest v rámci projektu XXI/B poda § 54 | 5 711 € |
| 2017-03-16 | Špeciálna základná škola, Kežmarok | Zmluva o sponzorstve | 252 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
THS Kežmarok, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17081815/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17081815/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17081815", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →