SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Miele s.r.o.

  • IČO35872161
  • DIČ2020264807
  • IČ DPHSK2020264807
  • NACE4643 · Veľkoobch.s dom.el.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s dom.el.zar., 28 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 10.23 mil. € Zisk 353k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
10.23mil. €
↘ -5.4% YoY
EBITDA · 2025
856k €
Čistý zisk · 2025
353k €
Aktíva spolu
5.14mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
28
Σ 217k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 8M 12M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 10.23 mil. € 856k € 353k € 5.14 mil. € RUZ závierka
2024 10.81 mil. € 486k € 149k € 6.6 mil. € RUZ závierka
2023 8.7 mil. € 347k € 55k € 4.91 mil. € RUZ závierka
2022 8.88 mil. € 407k € 131k € 5.29 mil. € RUZ závierka
2021 8.01 mil. € 428k € 128k € 4.59 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby10.23 M €10.81 M €8.70 M €8.88 M €8.01 M €7.19 M €
EBITDA856 tis. €486 tis. €347 tis. €407 tis. €428 tis. €657 tis. €
EBITDA marža8.4 %4.5 %4 %4.6 %5.3 %9.1 %
Čistý zisk353 tis. €149 tis. €55 tis. €131 tis. €128 tis. €347 tis. €
Aktíva spolu5.14 M €6.60 M €4.91 M €5.29 M €4.59 M €4.23 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MO
Konateľ
MVDr. Oľga Suthe
Od 2025-08-19
JJ
Konateľ
Josef Jelínek
Od 2022-08-05
Do 2025-08-26
JJ
Konateľ
Josef Jelínek
Od 2022-08-05
Do 2025-08-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dr. Bernhard Studer Konateľ 2003-12-17 2004-03-05
Mgr. Tomáš Abraham Konateľ 2003-12-17 2018-03-19
Mgr. Tomáš Abraham Konateľ 2003-12-17 2022-09-30
Mgr. Tomáš Abraham Konateľ 2003-12-17 2022-09-30

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Oľga Suthe
od 2025-09-03
Josef Jelínek
od 2022-09-12 · do 2025-09-03
Tomáš Abraham
od 2018-01-23 · do 2022-10-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Miele s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynské nivy 16
Vznik
2003-12-17 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35872161RPO
DIČ
2020264807FS
IČ DPH
SK2020264807 · aktívneFS
NACE
4643 · Veľkoobch.s dom.el.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8111110000001075145006FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
28 zmlúv 217k € celková hodnota 2026-02-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-27 Obec Smižany Kúpna zmluva 47k €
2015-02-27 Úrad vlády SR Kúpna zmluva 43k €
2018-04-11 Technická univerzita v Košiciach Kúpna zmluva 39k €
2024-01-12 Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica 36k €
2016-12-16 Technická univerzita v Košiciach Kúpna zmluva 27k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Miele s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35872161/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35872161/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35872161",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →