SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PROXENTA Broker, s. r. o.

  • IČO50242806
  • DIČ2120259317
  • IČ DPHSK2120259317
  • NACE6619 · Ost.pom.čin.fin.služieb

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pom.čin.fin.služieb.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.23 mil. € Zisk -445k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.23mil. €
↘ -13.2% YoY
EBITDA · 2024
-437k €
Čistý zisk · 2024
-445k €
Aktíva spolu
531k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 54 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 559k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.23 mil. € -437k € -445k € 531k € RUZ závierka
2023 1.41 mil. € -335k € -366k € 1.26 mil. € RUZ závierka
2022 1.54 mil. € -175k € -193k € 185k € RUZ závierka
2021 910k € -14k € -43k € 227k € RUZ závierka
2020 258k € -196k € -213k € 18k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.23 M €1.41 M €1.54 M €910 tis. €258 tis. €615 tis. €
EBITDA-437 tis. €-335 tis. €-175 tis. €-14 tis. €-196 tis. €311 €
EBITDA marža-35.6 %-23.7 %-11.4 %-1.6 %-76.2 %0.1 %
Čistý zisk-445 tis. €-366 tis. €-193 tis. €-43 tis. €-213 tis. €209 €
Aktíva spolu531 tis. €1.26 M €185 tis. €227 tis. €18 tis. €92 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Kožík
Od 2020-12-10
JF
Konateľ
Július Farkaš
Od 2020-11-06
MR
Konateľ
Mgr. Renata Domčeková
Od 2018-12-07
Do 2023-05-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Renata Domčeková Konateľ 2018-12-07 2023-03-28
Pavol Kožík Konateľ 2016-04-12 2020-12-09
Pavol Kožík Konateľ 2016-04-12 2020-11-06
Pavol Kožík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-12 2020-12-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROXENTA Broker, s. r. o.RPO
Sídlo
Mýtna 50
Vznik
2016-04-12 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50242806RPO
DIČ
2120259317FS
IČ DPH
SK2120259317 · aktívneFS
NACE
6619 · Ost.pom.čin.fin.služieb
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8375000000004023430415FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROXENTA Broker, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50242806/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50242806/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50242806",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →