SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Healthy Food Supplements s. r. o.

  • IČO36235261
  • DIČ2020193791
  • IČ DPHSK2020193791
  • NACE1086 · Výroba homog.,diét.potr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví Výroba homog.,diét.potr., 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit D · 45/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 4.74 mil. € Zisk -706k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.74mil. €
↘ -7.6% YoY
EBITDA · 2024
-414k €
Čistý zisk · 2024
-706k €
Aktíva spolu
4.93mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
8
Σ 51k €
Kredit
D· 45/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 7 179 €
Dlh sociálnej poisťovne 26k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
45 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.74 mil. € -414k € -706k € 4.93 mil. € RUZ závierka
2023 5.13 mil. € 355k € 27k € 4.22 mil. € RUZ závierka
2022 2.24 mil. € -750k € -1.27 mil. € 4.21 mil. € RUZ závierka
2021 822k € -369k € -1.42 mil. € 4.19 mil. € RUZ závierka
2020 287k € -301k € -1.14 mil. € 4.29 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.74 M €5.13 M €2.24 M €822 tis. €287 tis. €270 tis. €
EBITDA-414 tis. €355 tis. €-750 tis. €-369 tis. €-301 tis. €-226 tis. €
EBITDA marža-8.7 %6.9 %-33.5 %-44.9 %-105.1 %-83.7 %
Čistý zisk-706 tis. €27 tis. €-1.27 M €-1.42 M €-1.14 M €-226 tis. €
Aktíva spolu4.93 M €4.22 M €4.21 M €4.19 M €4.29 M €6.16 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Kožík
Od 2020-11-20
PK
Konateľ
Pavol Kožík
Od 2018-11-27
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Kožík
Od 2018-12-04
Do 2020-11-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Pavel Haulík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-09-11 2018-12-03
JUDr. Pavel Haulík Konateľ 2015-08-20 2018-12-03
JUDr. Pavel Haulík Konateľ 2015-08-20 2018-11-27
Ing. Jozef Janský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-04 2015-09-10
Ing. Jozef Janský Konateľ 2000-01-07 2015-09-10
Ing. Jozef Janský Konateľ 2000-01-07 2006-01-03
Ing. Jozef Janský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-01-07 2006-01-03
Ing. Jozef Janský Konateľ 2000-01-07 2015-08-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Kožík
od 2018-12-31
Pavel Haulík
od 2017-08-01 · do 2018-12-31
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Healthy Food Supplements s. r. o.RPO
Sídlo
Kolónia 2834/49
Vznik
2000-01-07 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36235261RPO
DIČ
2020193791FS
IČ DPH
SK2020193791 · aktívneFS
NACE
1086 · Výroba homog.,diét.potr.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
SK4675000000004022150390FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 51k € celková hodnota 2024-07-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-03-02 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 064TT070042 1.31 mil. €
2016-03-04 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042TT080071 680k €
2021-12-10 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. 90964-2021/710 o poskytnutí dotácie na účasť spracovateľa na výstave 39k €
2019-12-11 Pôdohospodárska platobná agentúra Z m l u v a č. 47794-2019/710 o poskytnutí dotácie na účasť spracovateľa na výstave 15k €
2022-07-26 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 2156/2022/NPPC-VÚP 10k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Healthy Food Supplements s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36235261/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36235261/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36235261",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →