SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Domivosport s. r. o.
- IČO50223267
- DIČ2120220344
- IČ DPHSK2120220344
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
499k €
Zisk 8 666 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
499k €
↘ -33.4% YoY
EBITDA · 2024
87k €
Čistý zisk · 2024
8 666 €
Aktíva spolu
860k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 499k € | 87k € | 8 666 € | 860k € | RUZ závierka |
| 2023 | 749k € | 72k € | 3 841 € | 877k € | RUZ závierka |
| 2022 | 872k € | 72k € | 16k € | 849k € | RUZ závierka |
| 2021 | 498k € | 122k € | 5 433 € | 834k € | RUZ závierka |
| 2020 | 270k € | 68k € | 3 684 € | 919k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 499 tis. € | 749 tis. € | 872 tis. € | 498 tis. € | 270 tis. € | 247 tis. € |
| EBITDA | 87 tis. € | 72 tis. € | 72 tis. € | 122 tis. € | 68 tis. € | 29 tis. € |
| EBITDA marža | 17.5 % | 9.6 % | 8.3 % | 24.5 % | 25.3 % | 11.9 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 4 tis. € | 16 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 860 tis. € | 877 tis. € | 849 tis. € | 834 tis. € | 919 tis. € | 492 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dominika Vachová
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Vacho
MD
Konateľ
Mgr. Dominika Vachová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivan Vacho | Konateľ | 2016-03-10 | — |
| Mgr. Dominika Vachová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-07-22 | 2023-01-18 |
| Ing. Ivan Vacho | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-03-10 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Domivosport s. r. o.RPO
Sídlo
Levická 1605
Vznik
2016-03-10 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50223267RPO
DIČ
2120220344FS
IČ DPH
SK2120220344 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK2275000000004028141639FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-12-19 | SOŠ gastronómie a cestovného ruchu, Levická 40, 950 03 Nitra | zmluva o prenájme reklamnej plochy | 0 € |
| 2022-11-03 | SOŠ gastronómie a cestovného ruchu, Levická 40, 950 03 Nitra | prenájom reklamnej plochy | 0 € |
| 2022-06-14 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva | 0 € |
| 2021-02-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | D O H O D A č.21/16/54E/42 o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Domivosport s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50223267/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50223267/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50223267", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →