SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RAFED s. r. o.

  • IČO53116640
  • DIČ2121271933
  • IČ DPHSK2121271933
  • NACE1628

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 1628, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 51k € Zisk -4 775 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
51k €
↘ -77.0% YoY
EBITDA · 2025
2 440 €
Čistý zisk · 2025
-4 775 €
Aktíva spolu
132k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 75k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 15 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 48
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 81k 162k 245k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 51k € 2 440 € -4 775 € 132k € RUZ závierka
2024 223k € 97k € 75k € 134k € RUZ závierka
2023 65k € 28k € 22k € 36k € RUZ závierka
2022 0 € 4 660 € RUZ závierka
2021 0 € 4 660 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby51 tis. €223 tis. €65 tis. €
EBITDA2 tis. €97 tis. €28 tis. €-340 €
EBITDA marža4.7 %43.6 %43.5 %
Čistý zisk-5 tis. €75 tis. €22 tis. €0 €0 €-340 €
Aktíva spolu132 tis. €134 tis. €36 tis. €5 tis. €5 tis. €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dominika Vachová
Od 2024-10-17
MD
Konateľ
Mgr. Dominika Vachová
Od 2024-09-26
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Radoslav Fečko
Od 2022-05-23
Do 2024-10-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Radoslav Fečko Konateľ 2020-06-17 2024-10-03
Mgr. Radoslav Fečko Konateľ 2020-06-17 2024-09-26
Mgr. Radoslav Fečko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-06-17 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RAFED s. r. o.RPO
Sídlo
Coboriho 1474/2
Vznik
2020-06-17 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53116640RPO
DIČ
2121271933FS
IČ DPH
SK2121271933 · aktívneFS
NACE
1628
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK1183300000002301835115FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 75k € celková hodnota 2026-04-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-09-20 Ministerstvo životného prostredia SR Rámcová dohoda - Nákup svietidiel 62k €
2026-04-07 Výskumný ústav vodného hospodárstva Zmluva o dielo 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RAFED s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53116640/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53116640/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53116640",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →