SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Manuvia Jobliner Staffing, s.r.o.

  • IČO47045574
  • DIČ2023744701
  • IČ DPHSK2023744701
  • NACE8292 · Baliace čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Baliace čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 60/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 9.02 mil. € Zisk -212k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
9.02mil. €
↗ +10.7% YoY
EBITDA · 2024
-200k €
Čistý zisk · 2024
-212k €
Aktíva spolu
1.7mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
1
Σ 7 533 €
Kredit
C· 60/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 45 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 7M 10M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 9.02 mil. € -200k € -212k € 1.7 mil. € RUZ závierka
2023 8.15 mil. € -193k € -195k € 1.79 mil. € RUZ závierka
2022 7.87 mil. € -386k € -319k € 3.03 mil. € RUZ závierka
2021 7.51 mil. € -50k € -42k € 1.68 mil. € RUZ závierka
2020 6.21 mil. € 145k € 140k € 2.15 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby9.02 M €8.15 M €7.87 M €7.51 M €6.21 M €7.45 M €
EBITDA-200 tis. €-193 tis. €-386 tis. €-50 tis. €145 tis. €282 tis. €
EBITDA marža-2.2 %-2.4 %-4.9 %-0.7 %2.3 %3.8 %
Čistý zisk-212 tis. €-195 tis. €-319 tis. €-42 tis. €140 tis. €228 tis. €
Aktíva spolu1.70 M €1.79 M €3.03 M €1.68 M €2.15 M €2.22 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Konateľ
Ing. Róbert Gaboš
Od 2024-07-16
IO
Konateľ
Ing. Ondřej Wysoglad
Od 2021-01-01
Do 2024-08-15
IO
Konateľ
Ing. Ondřej Wysoglad
Od 2021-01-01
Do 2024-07-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jana Mesárová Konateľ 2014-10-07 2021-02-02
Ing. Jana Mesárová Konateľ 2014-10-07 2020-12-31
Mgr. Július Mráz Konateľ 2013-02-28 2014-10-13
Mgr. Július Mráz Konateľ 2013-02-28 2014-10-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Manuvia Jobliner Staffing, s.r.o.RPO
Sídlo
Zochova 6-8
Vznik
2013-02-28 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47045574RPO
DIČ
2023744701FS
IČ DPH
SK2023744701 · aktívneFS
NACE
8292 · Baliace čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1409000000005171496066FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 7 533 € celková hodnota 2024-02-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-11-18 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 9 338 €
2024-02-15 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 7 533 €
2020-05-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Manuvia Jobliner Staffing, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47045574/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47045574/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47045574",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →