SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Jozefína Guregová - FAMÍLIA s.r.o.

  • IČO46697772
  • DIČ2023553565
  • IČ DPHSK2023553565
  • NACE4730 · Maloobch.s pohon.látkami

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Stará Ľubovňa, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s pohon.látkami.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.4 mil. € Zisk 46k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.4mil. €
↗ +6.6% YoY
EBITDA · 2025
54k €
Čistý zisk · 2025
46k €
Aktíva spolu
227k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 507k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.4 mil. € 54k € 46k € 227k € RUZ závierka
2024 1.31 mil. € -49k € -57k € 268k € RUZ závierka
2023 1.24 mil. € -4 331 € -8 167 € 223k € RUZ závierka
2022 1.4 mil. € -11k € -24k € 262k € RUZ závierka
2021 1.06 mil. € 7 685 € -11k € 167k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.40 M €1.31 M €1.24 M €1.40 M €1.06 M €972 tis. €
EBITDA54 tis. €-49 tis. €-4 tis. €-11 tis. €8 tis. €7 tis. €
EBITDA marža3.9 %-3.7 %-0.3 %-0.8 %0.7 %0.8 %
Čistý zisk46 tis. €-57 tis. €-8 tis. €-24 tis. €-11 tis. €-11 tis. €
Aktíva spolu227 tis. €268 tis. €223 tis. €262 tis. €167 tis. €181 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozefa Guregová
Od 2022-05-22
JG
Konateľ
Jozefa Guregová
Od 2012-05-29
JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozefa Guregová
Od 2012-05-29
Do 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Jozefína Guregová - FAMÍLIA s.r.o.RPO
Sídlo
Prešovská 8/1711
Vznik
2012-05-29 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46697772RPO
DIČ
2023553565FS
IČ DPH
SK2023553565 · aktívneFS
NACE
4730 · Maloobch.s pohon.látkami
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stará Ľubovňa
Krajina
SK
IBAN
SK0802000000003035603454FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-12-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami podľa § 50a zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti 16k €
2020-05-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa Dohoda o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Jozefína Guregová - FAMÍLIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46697772/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46697772/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46697772",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →