SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BGV, s.r.o.
- IČO36476340
- DIČ2020004360
- IČ DPHSK2020004360
- NACE2014 · Výr.ost.zákl.org.chem.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Hniezdne, SK. Pôsobí v odvetví Výr.ost.zákl.org.chem., 21 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
B · 73/100
Nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-chemicals
Tržby · 2024
17.42 mil. €
Zisk 20k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
17.42mil. €
↗ +11.0% YoY
EBITDA · 2024
1.51mil. €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
26.78mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
21
Σ 464k €
EU projekty
1
Σ 179k €
Kredit
B· 73/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
109 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
73 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.42 mil. € | 1.51 mil. € | 20k € | 26.78 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 15.68 mil. € | 2.49 mil. € | 794k € | 27.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 23.36 mil. € | 3.34 mil. € | 1.73 mil. € | 28.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 14.27 mil. € | 1.79 mil. € | -118k € | 25.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 18.13 mil. € | 6.07 mil. € | 3.21 mil. € | 23.67 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17.42 M € | 15.68 M € | 23.36 M € | 14.27 M € | 18.13 M € | 13.15 M € |
| EBITDA | 1.51 M € | 2.49 M € | 3.34 M € | 1.79 M € | 6.07 M € | 2.96 M € |
| EBITDA marža | 8.7 % | 15.9 % | 14.3 % | 12.6 % | 33.5 % | 22.5 % |
| Čistý zisk | 20 tis. € | 794 tis. € | 1.73 M € | -118 tis. € | 3.21 M € | -857 tis. € |
| Aktíva spolu | 26.78 M € | 27.38 M € | 28.46 M € | 25.23 M € | 23.67 M € | 20.42 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Gurega
JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozefa Guregová
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivica Begonja
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ladislav Gurega | Konateľ | 2001-11-07 | — |
| Ing. Ladislav Gurega | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-12-13 | 2022-10-05 |
| Ivica Begonja | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-22 | 2022-05-21 |
| Ivica Begonja | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-29 | 2009-12-21 |
| Jozefína Guregová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-29 | 2022-10-05 |
| Ladislav Gurega | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-29 | 2011-12-12 |
| Ivica Begonja | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-15 | 2004-11-28 |
| Jozefína Guregová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-15 | 2004-11-28 |
| Ladislav Gurega | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-15 | 2004-11-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marián Gurega
Anna Korcak
Marián Gurega
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
BGV, s.r.o.RPO
Sídlo
471
Vznik
2001-11-07 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36476340RPO
DIČ
2020004360FS
IČ DPH
SK2020004360 · aktívneFS
NACE
2014 · Výr.ost.zákl.org.chem.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Hniezdne
Krajina
SK
Web
IBAN
SK8411110000001440164003FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-02-18 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0743/141 | 4 mil. € |
| 2016-05-23 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042PO080060 | 897k € |
| 2014-09-05 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. PR02589 | 749k € |
| 2018-11-05 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC421-2017-30/N420 | 171k € |
| 2022-12-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRP2022/00397 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva | 144k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
BGV, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-chemicals. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36476340/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36476340/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36476340", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →