SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VERSAND s.r.o.
- IČO45392234
- DIČ2022967991
- IČ DPHSK2022967991
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Varín, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
482k €
↗ +15.0% YoY
EBITDA · 2025
93k €
Čistý zisk · 2025
5 699 €
Aktíva spolu
601k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 482k € | 93k € | 5 699 € | 601k € | RUZ závierka |
| 2024 | 419k € | 109k € | 50k € | 591k € | RUZ závierka |
| 2023 | 408k € | 93k € | 58k € | 229k € | RUZ závierka |
| 2022 | 299k € | 21k € | -22k € | 246k € | RUZ závierka |
| 2021 | 238k € | 46k € | 14k € | 301k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 482 tis. € | 419 tis. € | 408 tis. € | 299 tis. € | 238 tis. € | 162 tis. € |
| EBITDA | 93 tis. € | 109 tis. € | 93 tis. € | 21 tis. € | 46 tis. € | -62 tis. € |
| EBITDA marža | 19.4 % | 26.1 % | 22.9 % | 7.1 % | 19.5 % | -38.1 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 50 tis. € | 58 tis. € | -22 tis. € | 14 tis. € | -91 tis. € |
| Aktíva spolu | 601 tis. € | 591 tis. € | 229 tis. € | 246 tis. € | 301 tis. € | 262 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Stehlík
MS
Konateľ
Miroslav Stehlík
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Stehlík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jakub Škuta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2023-04-27 |
| Jakub Škuta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-06-30 | 2022-05-20 |
| Miroslav Stehlík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-04-25 | 2022-10-17 |
| Miroslav Stehlík | Konateľ | 2015-03-10 | 2023-04-27 |
| Jakub Škuta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-12-21 | 2020-06-29 |
| Jakub Škuta | Konateľ | 2013-12-05 | 2015-04-24 |
| Jakub Škuta | Konateľ | 2013-12-05 | 2023-04-27 |
| Jakub Škuta | Konateľ | 2013-12-05 | 2023-04-04 |
| Ing. Richard Roubal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-06-08 | 2013-12-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VERSAND s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie sv. Floriána 353/33
Vznik
2010-02-12 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45392234RPO
DIČ
2022967991FS
IČ DPH
SK2022967991 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Varín
Krajina
SK
IBAN
SK1211000000002924910740FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-06-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 18/25/050/17 o poskytnutí príspevku na zamestnávanie znevýhodneného UoZ | 4 502 € |
| 2020-06-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | dohoda č. 20/25/54E/4669 v rámci NP "Prvá pomoc" -opatrenie 3B | 0 € |
| 2017-03-31 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 23/§51a/2017/NP o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia prac. miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a | 0 € |
| 2014-10-20 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci NP XXXIV-2 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VERSAND s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45392234/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45392234/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45392234", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →