SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SHARK.AERO s. r. o.

  • IČO44276907
  • DIČ2022650729
  • IČ DPHSK2022650729
  • NACE3031

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Hlboké, SK. Pôsobí v odvetví 3031, 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.02 mil. € Zisk 109k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.02mil. €
↘ -0.6% YoY
EBITDA · 2024
399k €
Čistý zisk · 2024
109k €
Aktíva spolu
7.31mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
EU projekty
1
Σ 1.54 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.02 mil. € 399k € 109k € 7.31 mil. € RUZ závierka
2023 3.04 mil. € 508k € 191k € 5.35 mil. € RUZ závierka
2022 2.83 mil. € 390k € 184k € 4.75 mil. € RUZ závierka
2021 2.27 mil. € 401k € 303k € 3.63 mil. € RUZ závierka
2020 1.6 mil. € 356k € 224k € 3.34 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.02 M €3.04 M €2.83 M €2.27 M €1.60 M €2.02 M €
EBITDA399 tis. €508 tis. €390 tis. €401 tis. €356 tis. €500 tis. €
EBITDA marža13.2 %16.7 %13.8 %17.7 %22.3 %24.8 %
Čistý zisk109 tis. €191 tis. €184 tis. €303 tis. €224 tis. €372 tis. €
Aktíva spolu7.31 M €5.35 M €4.75 M €3.63 M €3.34 M €2.23 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Barbora Gálová
Od 2025-07-04
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Pekár
Od 2025-07-04
IB
Konateľ
Ing. Barbora Gálová
Od 2025-06-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Petr Hýl Konateľ 2025-06-26
Jorgen Evang Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-05-06
Ing. Vladimír Pekár Konateľ 2010-06-25
JUDr. Eduard Pekarovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-05-06 2025-07-03
Marián Pavlovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-05-06 2025-07-03
JUDr. Eduard Pekarovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-04-12 2023-05-05
Jørgen Evang Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-07-15 2023-05-05
JUDr. Katarína Bystrická Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-01-04 2018-04-11
JUDr. Katarína Bystrická Kubovčáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-07-07 2011-01-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Pekár
od 2025-09-04
Eduard Pekarovič
od 2020-04-14 · do 2025-09-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SHARK.AERO s. r. o.RPO
Sídlo
Letisko Senica, Hlboké 406
Vznik
2008-07-15 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44276907RPO
DIČ
2022650729FS
IČ DPH
SK2022650729 · aktívneFS
NACE
3031
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Hlboké
Krajina
SK
IBAN
SK1302000000002772850055FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2023-03-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-29 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 1.51 mil. €
2023-03-27 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci 0 €
2023-01-03 Národné superpočítačové centrum, z. z. p. o. Dohoda o efektívnej spolupráci v rámci činnosti Národného kompetenčného centra pre HPC 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SHARK.AERO s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44276907/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44276907/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44276907",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →