SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AEROSPOOL, spol. s r.o.
- IČO30223148
- DIČ2020466778
- IČ DPHSK2020466778
- NACE3031
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví 3031, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 98/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
6.35 mil. €
Zisk -193k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6.35mil. €
↘ -21.1% YoY
EBITDA · 2025
-124k €
Čistý zisk · 2025
-193k €
Aktíva spolu
5.14mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 98/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
98 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.35 mil. € | -124k € | -193k € | 5.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 8.04 mil. € | 920k € | 648k € | 5.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 7.79 mil. € | 610k € | 391k € | 5.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 6.88 mil. € | 389k € | 219k € | 4.89 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 6.16 mil. € | 497k € | 331k € | 4.79 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.35 M € | 8.04 M € | 7.79 M € | 6.88 M € | 6.16 M € | 5.67 M € |
| EBITDA | -124 tis. € | 920 tis. € | 610 tis. € | 389 tis. € | 497 tis. € | 255 tis. € |
| EBITDA marža | -2 % | 11.4 % | 7.8 % | 5.6 % | 8.1 % | 4.5 % |
| Čistý zisk | -193 tis. € | 648 tis. € | 391 tis. € | 219 tis. € | 331 tis. € | 106 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.14 M € | 5.05 M € | 5.19 M € | 4.89 M € | 4.79 M € | 4.87 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
GB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriela Boboková
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alojz Maroš
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Hrabovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Tadeáš Wala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-03 | — |
| Jana Mečiarová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-03 | — |
| Kamila Mitášová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-03 | — |
| Miroslav Ťapuška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-03 | — |
| Veronika Mečiarová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-03 | — |
| Jozef Šnirc | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | — |
| Ing. Ján Hrabovský | Konateľ | 2008-03-06 | — |
| Jozef Šnirc | Konateľ | 2000-02-01 | — |
| Jana Mečiarová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-06-02 | 2022-11-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AEROSPOOL, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Letisková 10
Vznik
1991-10-11 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
30223148RPO
DIČ
2020466778FS
IČ DPH
SK2020466778 · aktívneFS
NACE
3031
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK3302000000000014700382FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-11-16 | Národná zoologická záhrada Bojnice | Darovacia zmluva - bocian biely | 182 € |
| 2026-04-07 | Stredná odborná škola polytechnická, T. Vansovej 32, Prievidza | Zmluva o vykonaní súvislej odbornej praxe | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AEROSPOOL, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/30223148/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/30223148/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "30223148", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →