SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VYPRO, s.r.o.

  • IČO36705942
  • DIČ2022288741
  • IČ DPHSK2022288741
  • LEI315700F4860N46RK7952
  • NACE2651 · Výroba merac.nástrojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Výroba merac.nástrojov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.05 mil. € Zisk 25k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.05mil. €
↘ -22.5% YoY
EBITDA · 2024
100k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
1.08mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 492k 983k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.05 mil. € 100k € 25k € 1.08 mil. € RUZ závierka
2023 1.35 mil. € 170k € 100k € 1.03 mil. € RUZ závierka
2022 1.28 mil. € 144k € 52k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2021 794k € 9 899 € -43k € 950k € RUZ závierka
2020 643k € 72k € 6 646 € 955k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.05 M €1.35 M €1.28 M €794 tis. €643 tis. €813 tis. €
EBITDA100 tis. €170 tis. €144 tis. €10 tis. €72 tis. €82 tis. €
EBITDA marža9.5 %12.5 %11.3 %1.2 %11.2 %10.1 %
Čistý zisk25 tis. €100 tis. €52 tis. €-43 tis. €7 tis. €22 tis. €
Aktíva spolu1.08 M €1.03 M €1.12 M €950 tis. €955 tis. €943 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Čukan, CSc.
Od 2022-10-14
DR
Konateľ
Dr. Rainer Jochen Heimann
Od 2006-12-02
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Čukan, CSc.
Od 2006-12-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dr. Rainer Jochen Heimann Konateľ 2006-12-02 2022-10-13
Dr. Rainer Jochen Heimann Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-02 2014-08-27
Ing. Jozef Čukan Konateľ 2006-12-02 2018-09-21
Ing. Jozef Čukan, CSc. Konateľ 2006-12-02 2017-05-28
Ing. Jozef Čukan, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-02 2022-10-13
Laura Liarete Castilla Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-02 2019-12-19
Laura Liarte Castilla Konateľ 2006-12-02 2019-12-19
Laura Liarte Castilla Konateľ 2006-12-02 2019-12-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VYPRO, s.r.o.RPO
Sídlo
K zábraniu 1653
Vznik
2006-12-02 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36705942RPO
DIČ
2022288741FS
IČ DPH
SK2022288741 · aktívneFS
LEI
315700F4860N46RK7952GLEIF
NACE
2651 · Výroba merac.nástrojov
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK9711110000001431051007FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VYPRO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36705942/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36705942/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36705942",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →