SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MV. CNC s.r.o.

  • IČO36681661
  • DIČ2022249966
  • IČ DPHSK2022249966
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Myjava, SK. Pôsobí v odvetví 2553.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 750k € Zisk 7 062 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
750k €
↘ -26.1% YoY
EBITDA · 2024
78k €
Čistý zisk · 2024
7 062 €
Aktíva spolu
289k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 400k 800k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 750k € 78k € 7 062 € 289k € RUZ závierka
2023 1.02 mil. € 95k € -11k € 401k € RUZ závierka
2022 1.1 mil. € 83k € -26k € 499k € RUZ závierka
2021 830k € 204k € 102k € 500k € RUZ závierka
2020 485k € 88k € -1 464 € 281k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby750 tis. €1.02 M €1.10 M €830 tis. €485 tis. €730 tis. €
EBITDA78 tis. €95 tis. €83 tis. €204 tis. €88 tis. €187 tis. €
EBITDA marža10.4 %9.3 %7.5 %24.6 %18.1 %25.6 %
Čistý zisk7 tis. €-11 tis. €-26 tis. €102 tis. €-1 tis. €69 tis. €
Aktíva spolu289 tis. €401 tis. €499 tis. €500 tis. €281 tis. €357 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ŠM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Michalec
Od 2024-01-31
MM
Konateľ
Marián Michalec
Od 2006-09-30
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Michalec
Od 2023-10-19
Do 2024-12-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Štefan Michalec Konateľ 2018-07-26 2024-12-11
Štefan Michalec Konateľ 2018-07-26 2024-12-17
Ing. Jaroslav Vrábeľ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-04-01 2018-03-07
Ing. Jaroslav Vrábel Konateľ 2006-09-30 2015-03-31
Ing. Jaroslav Vrábel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-30 2015-03-31
Ing. Jaroslav Vrábeľ Konateľ 2006-09-30 2018-02-28
Ing. Jaroslav Vrábeľ Konateľ 2006-09-30 2018-03-07
Marián Michalec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-30 2023-10-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MV. CNC s.r.o.RPO
Sídlo
Gromova 339/9
Vznik
2006-09-30 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36681661RPO
DIČ
2022249966FS
IČ DPH
SK2022249966 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Myjava
Krajina
SK
IBAN
SK4102000000002221404454FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MV. CNC s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36681661/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36681661/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36681661",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →