SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 DŠ company s.r.o.

  • IČO51422654
  • DIČ2120690484
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Turčianske Teplice, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 45/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
137k €
↘ -9.7% YoY
EBITDA · 2022
960 €
Čistý zisk · 2022
960 €
Aktíva spolu
1 902 €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 45/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 396 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
45 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 55k 110k 166k 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 137k € 960 € 960 € 1 902 € RUZ závierka
2021 151k € 690 € 690 € 482 € RUZ závierka
2020 14k € -16k € -16k € 6 192 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020
Tržby137 tis. €151 tis. €14 tis. €
EBITDA960 €690 €-16 tis. €
EBITDA marža0.7 %0.5 %-110.7 %
Čistý zisk960 €690 €-16 tis. €
Aktíva spolu2 tis. €482 €6 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LB
Konateľ
Libor Baráth
Od 2022-10-18
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Michalec
Od 2022-05-21
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Michalec
Od 2018-11-21
Do 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Michalec Konateľ 2018-10-23 2022-10-17
Marián Michalec Konateľ 2018-10-23 2022-11-04
Dušan Šmálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-02-14 2018-11-20
Dušan Šmálik Konateľ 2018-02-14 2018-11-20
Dušan Šmálik Konateľ 2018-02-14 2018-10-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DŠ company s.r.o.RPO
Sídlo
SNP 1372
Vznik
2018-02-14 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51422654RPO
DIČ
2120690484FS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Turčianske Teplice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DŠ company s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51422654/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51422654/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51422654",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →