SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HOTEL ZAUBER s.r.o.

  • IČO36668826
  • DIČ2022233664
  • IČ DPHSK2022233664
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
197k €
↗ +0.9% YoY
EBITDA · 2025
51k €
Čistý zisk · 2025
17k €
Aktíva spolu
925k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 74k 149k 225k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 197k € 51k € 17k € 925k € RUZ závierka
2024 195k € 45k € 12k € 953k € RUZ závierka
2023 205k € 56k € 24k € 963k € RUZ závierka
2022 171k € 63k € 30k € 972k € RUZ závierka
2021 100k € 41k € 9 777 € 954k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby197 tis. €195 tis. €205 tis. €171 tis. €100 tis. €115 tis. €
EBITDA51 tis. €45 tis. €56 tis. €63 tis. €41 tis. €18 tis. €
EBITDA marža25.8 %23.2 %27.6 %36.5 %41.2 %15.5 %
Čistý zisk17 tis. €12 tis. €24 tis. €30 tis. €10 tis. €-16 tis. €
Aktíva spolu925 tis. €953 tis. €963 tis. €972 tis. €954 tis. €992 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ing. Anna Žoldošová
Od 2022-11-08
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MVDr. Ing. JUDr. Peter Žoldoš, PhD.
Od 2022-11-08
JI
Konateľ
JUDr. Ing. Anna Žoldošová
Od 2006-08-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Ing. Anna Žoldošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-07 2022-11-07
MVDr. Ing. JUDr. Peter Žoldoš, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-07 2022-11-07
MVDr. Peter Žoldoš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-08-20 2015-10-06
MVDr. Ing. JUDr. Peter Žoldoš, PhD. Konateľ 2008-08-06 2016-11-15
MVDr. Ing. JUDr. Peter Žoldoš, PhD. Konateľ 2008-08-06 2016-11-24
MVDr. Peter Žoldoš Konateľ 2008-08-06 2015-10-06
Anna Žoldošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-26 2015-10-06
Anna Žoldošová Konateľ 2006-08-26 2015-10-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HOTEL ZAUBER s.r.o.RPO
Sídlo
Kukučínova 5317/7A
Vznik
2006-08-26 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36668826RPO
DIČ
2022233664FS
IČ DPH
SK2022233664 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK8575000000004004024462FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-04-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z 12k €
2020-01-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad D O H O D A číslo: 20/36/054/8 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti a o zmene a doplne 7 646 €
2020-07-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B 0 €
2020-04-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad D O H O D A číslo: 20/36/54E/1131 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpi 0 €
2019-03-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa 5koly, veden6ho v evidencii uchddzaiov o zamestnanie v rámci ndrodného projektu ,,Absolventskii prax Startuje zamestnanie. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HOTEL ZAUBER s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36668826/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36668826/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36668826",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →