SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Pracovná zdravotná služba s.r.o.

  • IČO36833118
  • DIČ2022450661
  • IČ DPHSK2022450661
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Poprad - Matejovce, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 77 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
413k €
↗ +2.2% YoY
EBITDA · 2025
45k €
Čistý zisk · 2025
-16k €
Aktíva spolu
78k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
77
Σ 51k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 175k 349k 529k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 413k € 45k € -16k € 78k € RUZ závierka
2024 404k € 48k € -20k € 114k € RUZ závierka
2023 408k € 2 765 € -16k € 178k € RUZ závierka
2022 447k € 32k € 19k € 182k € RUZ závierka
2021 481k € 97k € 66k € 183k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby413 tis. €404 tis. €408 tis. €447 tis. €481 tis. €349 tis. €
EBITDA45 tis. €48 tis. €3 tis. €32 tis. €97 tis. €40 tis. €
EBITDA marža10.9 %11.8 %0.7 %7.1 %20.1 %11.4 %
Čistý zisk-16 tis. €-20 tis. €-16 tis. €19 tis. €66 tis. €22 tis. €
Aktíva spolu78 tis. €114 tis. €178 tis. €182 tis. €183 tis. €122 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MVDr. Peter Žoldoš
Od 2022-11-08
JI
Konateľ
JUDr. Ing. Anna Žoldošová
Od 2016-11-15
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Ľubomír Červeň
Od 2022-05-26
Do 2023-11-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Štefánia Marcinková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-12-18 2023-11-08
MUDr. František Šarišský ml. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-10-05 2020-12-17
Ing. Jozef Pacek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-22 2018-10-04
MUDr. Ľubomír Červeň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-14 2022-05-25
MUDr. Mariana Paceková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-14 2018-06-21
MUDr. Štefánia Marcinková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-14 2020-12-17
MVDr. Peter Žoldoš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-14 2022-11-07
MVDr. Peter Žoldoš Konateľ 2007-09-14 2016-11-15
MVDr. Peter Žoldoš Konateľ 2007-09-14 2016-11-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Pracovná zdravotná služba s.r.o.RPO
Sídlo
Staničná 9
Vznik
2007-09-14 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36833118RPO
DIČ
2022450661FS
IČ DPH
SK2022450661 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad - Matejovce
Krajina
SK
IBAN
SK0552000000000009908613FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
77 zmlúv 51k € celková hodnota 2026-01-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-29 Mesto Poprad Zmluva o zabezpečení služieb v oblasti ochrany zdravia pri práci 18k €
2025-12-03 Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy Zmluva o vykonávaní činnosti pracovnej zdravotnej služby 17k €
2014-07-25 Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy Meranie faktorov pracovného prostredia 11k €
2017-12-29 Vzdelávacie a doškoľovacie zariadenie VS – Financie Tatranská Lomnica Zmluva o poskytovaní pracovnej zdravotnej služby 10k €
2015-04-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a zákona č. 5/2004 Z. z. 10k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pracovná zdravotná služba s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36833118/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36833118/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36833118",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →