SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FCS Fiber - Components - Slovakia s.r.o.
- IČO36661112
- DIČ2022230881
- IČ DPHSK2022230881
- NACE2731 · Výroba optických káblov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Výroba optických káblov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
F · 15/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.38 mil. €
Zisk -310k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.38mil. €
↗ +49.4% YoY
EBITDA · 2025
-294k €
Čistý zisk · 2025
-310k €
Aktíva spolu
502k €
Zamestnanci
20–24
Kredit
F· 15/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
15 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.38 mil. € | -294k € | -310k € | 502k € | RUZ závierka |
| 2024 | 927k € | -166k € | -179k € | 274k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.3 mil. € | 16k € | -1 304 € | 323k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.33 mil. € | 49k € | 30k € | 376k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.18 mil. € | 86k € | 53k € | 313k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.38 M € | 927 tis. € | 1.30 M € | 1.33 M € | 1.18 M € | 620 tis. € |
| EBITDA | -294 tis. € | -166 tis. € | 16 tis. € | 49 tis. € | 86 tis. € | 71 tis. € |
| EBITDA marža | -21.2 % | -17.9 % | 1.2 % | 3.7 % | 7.3 % | 11.5 % |
| Čistý zisk | -310 tis. € | -179 tis. € | -1 tis. € | 30 tis. € | 53 tis. € | 37 tis. € |
| Aktíva spolu | 502 tis. € | 274 tis. € | 323 tis. € | 376 tis. € | 313 tis. € | 212 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Konateľ
Ingo Marten
IM
Konateľ
Ingo Marten
AF
Konateľ
Andreas Fleck
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andreas Fleck | Konateľ | 2024-07-01 | 2025-09-17 |
| Markus Grünbart | Konateľ | 2022-07-11 | 2024-10-30 |
| Markus Grünbart | Konateľ | 2022-07-11 | 2024-10-14 |
| Gerhard Gaida | Konateľ | 2006-08-04 | 2022-07-25 |
| Gerhard Gaida | Konateľ | 2006-08-04 | 2022-07-11 |
| Gerhard Gaida | Konateľ | 2006-08-04 | 2022-03-24 |
| Gerhard Gaida | Konateľ | 2006-08-04 | 2017-04-24 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FCS Fiber - Components - Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Levická 7B
Vznik
2006-08-04 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36661112RPO
DIČ
2022230881FS
IČ DPH
SK2022230881 · aktívneFS
NACE
2731 · Výroba optických káblov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK5783700000002301307910FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-09-05 | Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, š.p. | Zmluva o nájme a poskytnutí služieb | 271 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FCS Fiber - Components - Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36661112/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36661112/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36661112", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →