SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Foss Fibre Optics, s.r.o.

  • IČO31365507
  • DIČ2020319829
  • IČ DPHSK2020319829
  • NACE2731 · Výroba optických káblov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Výroba optických káblov, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-electrical
Tržby · 2025 6.66 mil. € Zisk 615k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.66mil. €
↗ +32.9% YoY
EBITDA · 2025
891k €
Čistý zisk · 2025
615k €
Aktíva spolu
4.52mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
4
Σ 452k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 35 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.66 mil. € 891k € 615k € 4.52 mil. € RUZ závierka
2024 5.01 mil. € 583k € 353k € 3.95 mil. € RUZ závierka
2023 4.09 mil. € 304k € -43k € 3.39 mil. € RUZ závierka
2022 5.89 mil. € 1.1 mil. € 539k € 4.34 mil. € RUZ závierka
2021 5.57 mil. € 995k € 456k € 4.16 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.66 M €5.01 M €4.09 M €5.89 M €5.57 M €5.13 M €
EBITDA891 tis. €583 tis. €304 tis. €1.10 M €995 tis. €883 tis. €
EBITDA marža13.4 %11.6 %7.4 %18.6 %17.8 %17.2 %
Čistý zisk615 tis. €353 tis. €-43 tis. €539 tis. €456 tis. €349 tis. €
Aktíva spolu4.52 M €3.95 M €3.39 M €4.34 M €4.16 M €3.99 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LF
Konateľ
Lars Fredrik Hajum
Od 2023-07-01
EB
Konateľ
Erland Bech
Od 2013-06-05
Do 2023-07-13
EB
Konateľ
Erland Bech
Od 2013-06-05
Do 2023-07-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Erland Bech Konateľ 2013-06-05 2022-08-26
JUDr. Oľga Liseková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-02-19 2013-05-31
Ing. Štefan Hušek, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-08-28 2013-05-31
JUDr. Oľga Liseková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-08-28 2008-02-18
Ing. Štefan Hušek, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-01-14 1998-08-27
JUDr. Oľga Liseková Konateľ 1994-01-14 2013-06-13
JUDr. Oľga Liseková Konateľ 1994-01-14 2008-02-18
JUDr. Oľga Liseková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-01-14 1998-08-27
JUDr. Oľga Liseková Konateľ 1994-01-14 2013-06-04

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Lars Fredrik Hajum
od 2024-03-04
Erland Bech
od 2022-09-29 · do 2024-03-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Foss Fibre Optics, s.r.o.RPO
Sídlo
Odborárska 52
Vznik
1994-01-14 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31365507RPO
DIČ
2020319829FS
IČ DPH
SK2020319829 · aktívneFS
NACE
2731 · Výroba optických káblov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK4875000000000225002613FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 452k € celková hodnota 2024-10-25 posledná
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
Foss Fibre Optics, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electrical. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31365507/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31365507/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31365507",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →