🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Detva · SK
Z D R A V I E KK s.r.o.
IČO36642975DIČ2022087496IČ DPHSK2022087496NACE4773 · LekárneEST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 94/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 94/100
A+
94/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.03mil. €
↗ +20.0% YoY
EBITDA · 2024
48k €
Čistý zisk · 2024
32k €
Aktíva spolu
362k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
8
Σ 6 885 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Z D R A V I E KK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.03 mil. € | 48k € | 32k € | 362k € | RUZ závierka |
| 2023 | 861k € | 46k € | 31k € | 271k € | RUZ závierka |
| 2022 | 723k € | 55k € | 39k € | 288k € | RUZ závierka |
| 2021 | 628k € | 31k € | 20k € | 225k € | RUZ závierka |
| 2020 | 514k € | -361 € | -5 469 € | 215k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.03 M € | 861 tis. € | 723 tis. € | 628 tis. € | 514 tis. € | 555 tis. € |
| EBITDA | 48 tis. € | 46 tis. € | 55 tis. € | 31 tis. € | -361 € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 4.6 % | 5.3 % | 7.6 % | 4.9 % | -0.1 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | 32 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € | 20 tis. € | -5 tis. € | 80 € |
| Aktíva spolu | 362 tis. € | 271 tis. € | 288 tis. € | 225 tis. € | 215 tis. € | 229 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-06-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | Dohoda o poskytnutí príspevku | 5 293 € |
| 2024-10-01 | MESTO DETVA | Uznanie dlhu a dohoda o splátkach dlhu | 3 639 € |
| 2022-09-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 1 623 € |
| 2022-09-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 1 623 € |
| 2025-11-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Radovan Kulišiak
MR
Konateľ
Mgr. Radovan Kulišiak
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Radovan Kulišiak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PharmDr. Renáta Mišíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-17 | 2024-10-21 |
| PharmDr. Renáta Mišíková | Konateľ | 2009-06-11 | 2024-10-21 |
| PharmDr. Renáta Mišíková | Konateľ | 2009-06-11 | 2024-10-07 |
| Jarmila Olšiaková | Konateľ | 2008-01-04 | 2009-06-16 |
| PharmDr. Katarína Kamasová | Konateľ | 2005-11-16 | 2009-06-16 |
| PharmDr. Katarína Kamasová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-11-16 | 2009-06-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Radovan Kulišiak
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Z D R A V I E KK s.r.o.RPO
Sídlo
kpt. Nálepku 643/10
Vznik
2005-11-16 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36642975RPO
DIČ
2022087496FS
IČ DPH
SK2022087496 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Detva
Krajina
SK
IBAN
SK1509000000000402811148FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36642975/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36642975/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36642975", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.