SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MICRO JUNTAS SK, s.r.o.
- IČO36577359
- DIČ2021804587
- IČ DPHSK2021804587
- NACE1725
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví 1725.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 72/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.03 mil. €
Zisk -1 190 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.03mil. €
↘ -41.7% YoY
EBITDA · 2025
99k €
Čistý zisk · 2025
-1 190 €
Aktíva spolu
1.24mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
B· 72/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
6 891 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
72 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.03 mil. € | 99k € | -1 190 € | 1.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.77 mil. € | 6 054 € | -75k € | 1.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.79 mil. € | 25k € | -62k € | 1.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.1 mil. € | 196k € | 92k € | 1.94 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.37 mil. € | 202k € | 81k € | 1.85 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.03 M € | 1.77 M € | 1.79 M € | 2.10 M € | 2.37 M € | 1.84 M € |
| EBITDA | 99 tis. € | 6 tis. € | 25 tis. € | 196 tis. € | 202 tis. € | 250 tis. € |
| EBITDA marža | 9.6 % | 0.3 % | 1.4 % | 9.3 % | 8.5 % | 13.6 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -75 tis. € | -62 tis. € | 92 tis. € | 81 tis. € | 105 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.24 M € | 1.36 M € | 1.64 M € | 1.94 M € | 1.85 M € | 1.60 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcus Vinícius Mucciolo
IM
Konateľ
Ing. Miriama Koščová
MV
Konateľ
Marcus Vinícius Mucciolo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marta Sýkorová | Konateľ | 2004-03-09 | 2005-03-29 |
| Ing. Marta Sýkorová | Konateľ | 2004-03-09 | 2005-03-15 |
| Marcus Vinícius Mucciolo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-03-09 | 2022-12-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marcus Vinícius Mucciolo
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MICRO JUNTAS SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynská 38/C
Vznik
2004-03-09 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36577359RPO
DIČ
2021804587FS
IČ DPH
SK2021804587 · aktívneFS
NACE
1725
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK3011110000006623582008FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-01-23 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0680/78 | 130k € |
| 2016-06-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | Dodatok k dohode o poskytnutí príspevku | 24k € |
| 2016-02-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | Dohoda o poskytnutí príspevku | 24k € |
| 2020-12-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dodatok k dohode o poskytnutí príspevku | 0 € |
| 2020-07-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dohoda o poskytnutí príspevku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MICRO JUNTAS SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36577359/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36577359/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36577359", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →